Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Cześć , wczoraj wniosek zarejestrowany dzisiaj wysłany komplet dokumentów wraz z operatem (podobno to przyspiesza proces).

Myślicie że jest szansa na decyzje i załatwienie wszystkich formalnośći jeszcze przed świętami ? 

dzięki 

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 601 z 748 (7 255 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Szansa jest. Czy to przyśpieszy tu bym polemizował. W moim przypadku nie przyśpieszyło

Odpowiedz
0 Lajków
boski89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
7
11-09-2019
Wiadomość 602 z 748 (7 249 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

U mnie z operatem Banku całość trwała 24 dni robocze (wliczając w to 2-3 dni opóźnienia z uwagi na konieczność zdobycia jednego dokumentu z ZUS).

Czyli około 21 dni robocze od momentu faktycznego zarejestrowania wniosku do otrzymania decyzji ostatecznej. 

 

Reasumując, tak jak napisał poprzednik, szansa jest i to nawet nie taka mała. Ale wszystko zależy też od ilości wniosków obecnie przetwarzanych. No i oczywiście ewentualnych wątpliwości analityka w zakresie złożonych dokumentów. 

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 603 z 748 (7 234 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

[ Edytowane ]

ok super Dzięki !, zostaje czekać.

Myślę że wszystkie dokumenty dostarczylismy UoP na czas nieokreślony (w dużej stabilnej firmie) więc troche mniej dokumentów, zdolnosc przeliczona u doradcy jeste wieksza o jakies 160k, BIK dobry.

Mam nadzięję że analityk nie będzie miał wątpliwości Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 604 z 748 (7 230 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Nie chcę schładzać Twojego superentuzjazmu, ale ja brałem kredyt na jakieś 50% naszej wspólnej z żoną zdolności. Oboje też UoP na czas nieokreślony w dużych firmach Emotikon: Mrugający.

I mimo to jeszcze prosili o moją historię konta, bo analityk nie wyłapał, że z konta obrotowego przesuwałem środki na tzw. Cele Oszczędnościowe. I uznał to jako wydatek, a nie akumulację kapitału Emotikon: Mrugający.

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 605 z 748 (7 218 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

to u mnie może to byc duzy problem bo mam jedno konto główne a kilka tzw"promocyjnych" na poczatku kazdego miesiąca przesuwane były środki z głownego na te "promocyjne" aby spłenić warunki promocji (typu wpływ 1000zł i 5 transakcji karta) by po kilku dniach zostały zakesiegowane na koncie oszczednościowym które też jest w innym banku niż to konto na które dostaje wynagrodzenie... więc dojście do tego co jest wydatkiem a co jest oszczędnosciami w moim przypadku nie byłoby wcale takie łatwe.

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 606 z 748 (7 213 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Dlatego mówię - mogą do tego podejść ze zrozumieniem lub nie Emotikon: Szczęśliwy. To bardzo zależy Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 607 z 748 (7 211 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Z informacji od banku jakie uzyskałem środki na koncie oszczędnościowym owszem wliczają się do wkładu własnego ale tylko 3-krotność pensji jaka zarabiasz. Pierwsze słyszę że całość się liczy. Co do wyciągów z konta ode mnie chcieli tylko wpływy.

Odpowiedz
0 Lajków
boski89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
7
11-09-2019
Wiadomość 608 z 748 (7 208 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

trochę jestem tym zdziwiony bo dostałem info że ING nie sprawdza wyciągów bankowych.. hmm zobaczymy

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 609 z 748 (7 204 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

W podstawowym procesie nie proszą o to. Ale analityk ma prawo o to poprosić jako warunek udzielenia decyzji ostatecznej Emotikon: Szczęśliwy.

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 610 z 748 (7 199 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy