Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Cześć , wczoraj wniosek zarejestrowany dzisiaj wysłany komplet dokumentów wraz z operatem (podobno to przyspiesza proces).

Myślicie że jest szansa na decyzje i załatwienie wszystkich formalnośći jeszcze przed świętami ? 

dzięki 

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 601 z 748 (7 256 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Szansa jest. Czy to przyśpieszy tu bym polemizował. W moim przypadku nie przyśpieszyło

Odpowiedz
0 Lajków
boski89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
7
11-09-2019
Wiadomość 602 z 748 (7 250 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

U mnie z operatem Banku całość trwała 24 dni robocze (wliczając w to 2-3 dni opóźnienia z uwagi na konieczność zdobycia jednego dokumentu z ZUS).

Czyli około 21 dni robocze od momentu faktycznego zarejestrowania wniosku do otrzymania decyzji ostatecznej. 

 

Reasumując, tak jak napisał poprzednik, szansa jest i to nawet nie taka mała. Ale wszystko zależy też od ilości wniosków obecnie przetwarzanych. No i oczywiście ewentualnych wątpliwości analityka w zakresie złożonych dokumentów. 

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 603 z 748 (7 235 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

[ Edytowane ]

ok super Dzięki !, zostaje czekać.

Myślę że wszystkie dokumenty dostarczylismy UoP na czas nieokreślony (w dużej stabilnej firmie) więc troche mniej dokumentów, zdolnosc przeliczona u doradcy jeste wieksza o jakies 160k, BIK dobry.

Mam nadzięję że analityk nie będzie miał wątpliwości Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 604 z 748 (7 231 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Nie chcę schładzać Twojego superentuzjazmu, ale ja brałem kredyt na jakieś 50% naszej wspólnej z żoną zdolności. Oboje też UoP na czas nieokreślony w dużych firmach Emotikon: Mrugający.

I mimo to jeszcze prosili o moją historię konta, bo analityk nie wyłapał, że z konta obrotowego przesuwałem środki na tzw. Cele Oszczędnościowe. I uznał to jako wydatek, a nie akumulację kapitału Emotikon: Mrugający.

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 605 z 748 (7 219 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

to u mnie może to byc duzy problem bo mam jedno konto główne a kilka tzw"promocyjnych" na poczatku kazdego miesiąca przesuwane były środki z głownego na te "promocyjne" aby spłenić warunki promocji (typu wpływ 1000zł i 5 transakcji karta) by po kilku dniach zostały zakesiegowane na koncie oszczednościowym które też jest w innym banku niż to konto na które dostaje wynagrodzenie... więc dojście do tego co jest wydatkiem a co jest oszczędnosciami w moim przypadku nie byłoby wcale takie łatwe.

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 606 z 748 (7 214 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Dlatego mówię - mogą do tego podejść ze zrozumieniem lub nie Emotikon: Szczęśliwy. To bardzo zależy Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 607 z 748 (7 212 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Z informacji od banku jakie uzyskałem środki na koncie oszczędnościowym owszem wliczają się do wkładu własnego ale tylko 3-krotność pensji jaka zarabiasz. Pierwsze słyszę że całość się liczy. Co do wyciągów z konta ode mnie chcieli tylko wpływy.

Odpowiedz
0 Lajków
boski89
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
7
11-09-2019
Wiadomość 608 z 748 (7 209 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

trochę jestem tym zdziwiony bo dostałem info że ING nie sprawdza wyciągów bankowych.. hmm zobaczymy

Odpowiedz
0 Lajków
maly0606
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
20-11-2019
Wiadomość 609 z 748 (7 205 wyświetleń)

Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

W podstawowym procesie nie proszą o to. Ale analityk ma prawo o to poprosić jako warunek udzielenia decyzji ostatecznej Emotikon: Szczęśliwy.

Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 610 z 748 (7 200 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy