Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Witam

zamierzam spłacić cały kredyt hipoteczny (tzn. nadpłacić resztę kapitału, który mi został do spłaty Emotikon: Mrugający. Czy mogę to zrobić przez bankowość elektroniczną, czy jest wymagana wizyta w banku? Co się dzieje dalej po takiej spłacie - czy umowa kredytowa zostaje zamknięta automatycznie? Pozdrawiam i dzięki za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
iwokow
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
14-01-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 434 wyświetleń)

Re.: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Nie będziesz musiał fatygować się osobiście do banku.

Umowa zostaje zakończona.

Wpisy w księdze wieczystej powinny zostać usunięte z inicjatywy banku

Po ok 30 dniach ostrzymasz z sądu informację o wykreśleniu zabezpieczenia hipotecznego

W moim przypadku tak właśnie było. To był inny bank ale powinno to wyglądać identycznie. Nie otrzymałem żadnych innych dokumentów poza wypisem z księgi wieczystej z wykreśloną hipoteką.

Gratulacje !

Faraon24
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
21
4
30-12-2019
Wiadomość 2 z 4 (2 403 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

iwokow Nie musisz nam tego zgłaszać osobiście w oddziale. Możesz spłatę kredytu zrealizować w Moim ING. Po spłacie całkowitej umowa zostanie automatycznie zamknięta. My przygotujemy odpowiednie zaświadczenia i wyślemy w ciągu 14 dni na adres podany nam do korespondencji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
625
128
07-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (2 385 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego

Dzień dobry

bardzo dziękuję za szybką odpowiedź na nurtujące mnie pytania 😉
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
iwokow
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
14-01-2020
Wiadomość 4 z 4 (2 337 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

23-09-2020
Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Przekazałem Twoją sugestię do osób zajmujących się rozwojem naszej bankowości mobilnej. W najbliższej przyszłości nie mamy jednak takich planów. Jeżeli coś się zmieni, to damy znać.

23-09-2020
Problem ze zmianą wizerunku karty

Witam,

od jakiegoś czasu mam problem ze zmianą wizerunku karty, za każdym razem pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych". Karta nie traci ważności. Co jeszcze może być przeszkodą?

23-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy