Odpowiedz

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

Witam.
Mam takie pytanie bo mam kredyt hipoteczny na generalny remont i przebudowę własnego domu (własne cele miekszaniowe) u Państwa na stronie posze że w wypadku remontów wakacje nie obowiązują, a na innych stronach pisze że w każdym przypadku we własnych celach mieszkaniowych obowiązują,jak się do tego ustosunkować?
ArturXXIII1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
17-07-2022
Wiadomość 21 z 43 (8 471 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

Umowę mam podpisana jako kredyt mieszkaniowy budowlano hipoteczny jeżeli to jest ważne
Odpowiedz
0 Lajków
ArturXXIII1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
17-07-2022
Wiadomość 22 z 43 (8 446 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe 2022

Witam
Czy jeżeli mam kredyt hipoteczny na mieszkanie który jest na dwie osoby czyli na mnie i żonę to muszę składać oddzielne wnioski o wakacje kredytowe?
Odpowiedz
0 Lajków
kwiat201
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
0
08-04-2020
Wiadomość 23 z 43 (8 150 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

@kwiat201 wniosek o wakacje składa jeden z kredytobiorców. Wysyłając wówczas wniosek w Moje ING należy dołączyć pełnomocnictwo tego drugiego kredytobiorcy. Wzór znajdziesz na stronie https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego

 

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 24 z 43 (7 520 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

Dzień dobry,
Czy to dotyczy również sytuacji kiedy kredyt nie jest uruchomiony w pełni a ostatnia transza zostanie wypłacona w grudniu 2022?
Odpowiedz
0 Lajków
Aneta87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-07-2022
Wiadomość 25 z 43 (7 392 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

Pani Aneto, już sporo postów i komentarzy na ten temat jest... Tak -wakacje kredytowe obejmują też osoby, które są w okresie karencji i uruchamiają kolejne transze kredytu hipotecznego. Transze będą wypłacane zgodnie z harmonogramem.

nokitoki
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
3
18-07-2022
Wiadomość 26 z 43 (7 385 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

@Aneta87 jak najbardziej, również, jeśli jeszcze nie masz wypłaconej całej kwoty kredytu, możesz skorzystać z wakacji kredytowych. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
149
30
02-09-2021
Wiadomość 27 z 43 (7 380 wyświetleń)

Re: Re.: Wakacje kredytowe 2022

[ Edytowane ]
Witam.
Mam takie pytanie bo mam kredyt hipoteczny na generalny remont i przebudowę własnego domu (własne cele miekszaniowe) u Państwa na stronie posze że w wypadku remontów wakacje nie obowiązują, a na innych stronach pisze że w każdym przypadku we własnych celach mieszkaniowych obowiązują,jak się do tego ustosunkować?

Też poproszę o odpowiedź na to pytanie
Odpowiedz
0 Lajków
Artur88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-07-2022
Wiadomość 28 z 43 (6 181 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe 2022

Dzień dobry,
Chciał bym zapytać czy wchodzące w życie „wakacje kredytowe” w moim przypadku, w którym spłacam obecnie same odsetki przy kredycie hipotecznym budowlanym są w tej formie uwzględniane czy muszę uruchomić ratę kapitałowo-odsetkową? Pytanie czy w ogóle w mojej sytuacji mogę skorzystać z wakacji kredytowych jak mam mieszkanie i buduję się...? Z góry dziękuję.
Odpowiedz
0 Lajków
shadowbb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-07-2022
Wiadomość 29 z 43 (6 136 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe 2022

Witam,

Czy będąc posiadaczem mieszkania i mając kredyt na budowę dla siebie w ING to do tego kredytu na budowę wakacje będą obowiązywać?

Odpowiedz
0 Lajków
shadowbb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-07-2022
Wiadomość 30 z 43 (6 132 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy