Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Uzupełnienie wniosku - środki własne

W wezwaniu do uzupełniania wniosku dostałam pytanie dotyczące środków własnych możliwych do zainwestowania w budowę (wraz z wymaganym potwierdzeniem). Czy konieczne jest posiadanie takich środków na koncie, czy może być to wkład już wniesiony w budowę? W trakcie oczekiwania na decyzję rozpoczęliśmy roboty doprowadzając do budowy fundamentów (nie zostały one uwzględnione w złożonym wcześniej operacie). Co może stanowić potwierdzenie takiego wkładu?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odpowiedz
0 Lajków
natku88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-07-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 844 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie wniosku - środki własne

Mogę się odnieść do Twojego pytania tylko w ogólny sposób. W sprawie uzupełnień do wniosku najlepiej skontaktować z osobą, która prowadzi Twój wniosek.

W praktyce, będziemy wymagali udokumentowania zainwestowanego w budowę wkładu własnego, czyli zdjęć wykonanych prac plus skany z dziennika budowy. Chodzi o prace, które zostały wykonane po wizycie rzeczoznawcy.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
621
129
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 778 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie wniosku - środki własne

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czyli nowa opinia rzeczoznawcy np. w postaci aneksu nie będzie wymagana, tak?
Odpowiedz
0 Lajków
natku88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-07-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 769 wyświetleń)

Re: Uzupełnienie wniosku - środki własne

Standardowo wystarczającą formą potwierdzenia są zdjęcia wykonanych prac Emotikon: Szczęśliwy Nie musisz prosić rzeczoznawcy o nową wycenę. 
 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Były moderator
Były moderator icon
345
67
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 720 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Garmin Pay

Mam problem z dodaniem karty do Garmin Pay. To znaczy karta się dodaje[widnieje w aplikacji garmin connect] gdy wpisuje wszystkie dane z fizycznej karty, zatwierdzam regulamin, nie pojawia się strona ...

15-02-2026
Re: Zdolność kredytowa a żyrant

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

13-02-2026
Zdolność kredytowa a żyrant

Dzień dobry,

Moje pytanie: Chciałbym wziąć kredyt na pierwsze mieszkanie, mam 20% wkład własny, niestety brakuje mi niewiele zdolności kredytowej (40k) do wymarzonego miejsca. Czy jest możliwość wzięci

...

13-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy