Odpowiedz

Uruchomienie drugiej transzy

Witam. Mam pytanie dotyczące rozliczenia pierwszej transzy kredytu hipotecznego na budowę domu oraz wypłaty drugiej transzy. Czy zanim złożę wniosek o uruchomienie kolejnej transzy na portalu ING powinienem najpierw rozliczyć pierwszą transzę wybierając jak poniżej? Wnioski --> potwierdzenie spełnienia warunków umownych --> dokumenty potwierdzające rozliczenie transzy/zakończenie inwestycji?
Odpowiedz
0 Lajków
kolek768
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-12-2020
Wiadomość 1 z 5 (9 806 wyświetleń)

Re.: Uruchomienie drugiej transzy

Podepnę się do pytania, bo też w najblizyszmy czasie chce rozliczyć 1 transze kredytu. Czy dyspozycję wypłaty drugiej transzy mogę wykonać przez moje Ing, bez wizyty w oddziale?
Odpowiedz
0 Lajków
Krdytobiorca
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
20
0
29-04-2020
Wiadomość 2 z 5 (9 762 wyświetleń)

Re: Uruchomienie drugiej transzy

Aby uruchomić kolejną transzę:
•    wejdź do Kredytu hipotecznego ze strony głównej Moim ING lub z zakładki Moje Finanse
•    wybierz Wnioski
•    przejdź do Uruchomienie transzy
•    wyślij wniosek.


Po wysłaniu wniosku o uruchomienie otrzymasz wiadomość. Musimy sprawdzić czy wszystkie dokumenty do uruchomienia są poprawne. 
Może to potrwać do 10 dni roboczych.

Dopiero po rozliczeniu pierwszej transzy będziesz mógł zawnioskować o kolejną. 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 3 z 5 (9 758 wyświetleń)

Re: Uruchomienie drugiej transzy

Na jakim etapie załącza sie zdjęcia oraz skan dziennika budowy? Przy dyspozycji uruchomienia kolejnej transzy czy trzeba najpierw wybrać: Wnioski --> potwierdzenie spełnienia warunków umownych --> dokumenty potwierdzające rozliczenie transzy/zakończenie inwestycji?
Odpowiedz
0 Lajków
kolek768
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-12-2020
Wiadomość 4 z 5 (9 699 wyświetleń)

Re: Uruchomienie drugiej transzy

@kolek768 w pierwszej kolejności zacznij od rozliczenia pierwszej transzy i dostarcz nam niezbędne zdjęcia. W kolejnym kroku wnioskujesz już o uruchomienie kolejnej transzy Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (9 634 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy