Odpowiedz

Uruchomienie środków

Dzień dobry,

Po podpisaniu umowy spełniłem warunki uruchomienia środków i udokumentowałem je przez serwis transakcyjny. System pytał czy załączone dokumenty są warunkiem uruchomienia środków, co oczywiście potwierdziłem. Czy oznacza to, że po weryfikacji dokumentów środku zostaną automatycznie uruchomione, czy mimo wszystko konieczne jest udanie się do oddziału? Czy da się jakoś zweryfikować status weryfikacji załączonych dokumentów?

Odpowiedz
0 Lajków
atapi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
4
28-10-2019
Wiadomość 1 z 3 (2 863 wyświetleń)

Re.: Uruchomienie środków

@atapi
W moim przypadku konieczna była wizyta w banku w celu uruchomienia pierwszej transzy. Dopytałem czy kolejne transze mogą być uruchomione przez serwis tranzakcyjny, ale na ten moment nie ma możliwości wydania takiej dyspozycji i np: potwierdzenia tego faktu SMSem. Jeśli coś się zmieniło w tym względzie chętnie poznam szczegóły.
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 792 wyświetleń)

Re: Uruchomienie środków

Żeby uruchomić kredyt konieczna jest wizyta w naszym oddziale. Na miejscu, u specjalisty hipotecznego będziesz mógł złożyć wniosek o uruchomienie. Proszę pamiętać o zabraniu wszystkich dokumentów ze sobą.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 792 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy