Odpowiedz

Termin decyzji

Dzień dobry,

21.10 - złożono wniosek przed doradce kredytowego przez portal internetowy (wniosek złożono z operatem szacunkowym)

27.10 - informacja o wpłynięciu wersji papierowej dokumentów do banku

04.11 - wyslano prośbę o poprawnienie czegoś w operacie szacunkowym, zrobiono to od razu tego samego dnia przez portal (status wniosku ciągle w analizujemy dokumenty

04-07.11 - wyslano wersję papierową uzupełnienia 

Wniosek przez caly czas jest w statusie analizujemy dokumenty.

Na Państwa stronie widnieje informacja ze wnioski, gdzie uzupelnienia doszly pozniej juz powinny zmienic status.

Czy jeżeli podam konkretny nr wniosku dostanę wiecej informacji? Doradca kredytowy przez caly czas mowi ze musze czekac.

Odpowiedz
0 Lajków
KMaj_1993
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
1
25-11-2020
Wiadomość 1 z 5 (757 wyświetleń)

Re.: Termin decyzji

[ Edytowane ]

@KMaj_1993, najwięcej szczegółów na temat swojego wniosku możesz uzyskać pytając pośrednika kredytowego (on ma dostęp do systemu banku/kontaktu z analitykiem w razie potrzeby). Samodzielnie możesz sprawdzić status wniosku (nic więcej) korzystając z tego linka:

https://forms.ingbank.pl/statuswniosku/ 

Najlepiej jest poczekać, aż pośrednik kredytowy wróci do Ciebie z informacją o zmianie statusu lub wymaganych dodatkowych dokumentach.

ps. na dziś dzień analizowane są wnioski z 02.11 więc wnioski z 04.11 będą analizowane za ok 2 dni. Natomiast czas na analizę wstępną wniosku to 12-16 dni roboczych przy czym czasami ten czas ulega skróceniu. Ewentualnie jeśli do wniosku wstępnego dołączony był operat szacunkowy to kolejne etapy mogą pójść nieco szybciej. Odrobina cierpliwości i będzie dobrze.

m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
156
66
18-04-2020
Wiadomość 2 z 5 (747 wyświetleń)

Dziekuje za szybką odpowiedź, nawet o tej godzinie.

KMaj_1993
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
1
25-11-2020
Wiadomość 3 z 5 (737 wyświetleń)

Chciałam spytać czy była już decyzja wstepna? Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Aidulakxdd
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
13
0
26-11-2020
Wiadomość 4 z 5 (623 wyświetleń)

Niestety nie, ciągle jest status w analizie.

Odpowiedz
0 Lajków
KMaj_1993
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
1
25-11-2020
Wiadomość 5 z 5 (575 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

W sobotę 16.01.2021 r. w ING zmienił się status na "wygląda na to, że mamy wszystko, podejmujemy decyzję". Niestety od soboty dalej cisza. 

To już 49 dzień roboczy od momentu złożenia wniosku kredytowe

...

19-01-2021
Re.: Czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Składałam wniosek 24 listopada. 30 listopada trafił w kolejkę do analityka. 8 stycznia dostałam wstępną pozytywną decyzję, wczoraj ostateczną wraz z umową. Nie musiałam nic dosyłać, bo wszystko dałam ...

19-01-2021
Pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości osoby trzeciej

Dzień dobry wszystkim. Posiadam w ING pożyczkę hipoteczną, którą regularnie i bez opóźnień spłacam od 5 lat. Zabezpieczeniem tej pożyczki jest mieszkanie nienależące do mnie tylko do osoby trzeciej. N

...

19-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy