Odpowiedz

Termin decyzji

Dzień dobry,

 

21.10 - złożono wniosek przed doradce kredytowego przez portal internetowy (wniosek złożono z operatem szacunkowym)

27.10 - informacja o wpłynięciu wersji papierowej dokumentów do banku

04.11 - wyslano prośbę o poprawnienie czegoś w operacie szacunkowym, zrobiono to od razu tego samego dnia przez portal (status wniosku ciągle w analizujemy dokumenty

04-07.11 - wyslano wersję papierową uzupełnienia 

 

Wniosek przez caly czas jest w statusie analizujemy dokumenty.

Na Państwa stronie widnieje informacja ze wnioski, gdzie uzupelnienia doszly pozniej juz powinny zmienic status.

Czy jeżeli podam konkretny nr wniosku dostanę wiecej informacji? Doradca kredytowy przez caly czas mowi ze musze czekac.

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
KMaj_1993
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
25-11-2020
Wiadomość 1 z 5 (2 680 wyświetleń)

Re.: Termin decyzji

[ Edytowane ]

@KMaj_1993, najwięcej szczegółów na temat swojego wniosku możesz uzyskać pytając pośrednika kredytowego (on ma dostęp do systemu banku/kontaktu z analitykiem w razie potrzeby). Samodzielnie możesz sprawdzić status wniosku (nic więcej) korzystając z tego linka:

https://forms.ingbank.pl/statuswniosku/ 

 

Najlepiej jest poczekać, aż pośrednik kredytowy wróci do Ciebie z informacją o zmianie statusu lub wymaganych dodatkowych dokumentach.

 

ps. na dziś dzień analizowane są wnioski z 02.11 więc wnioski z 04.11 będą analizowane za ok 2 dni. Natomiast czas na analizę wstępną wniosku to 12-16 dni roboczych przy czym czasami ten czas ulega skróceniu. Ewentualnie jeśli do wniosku wstępnego dołączony był operat szacunkowy to kolejne etapy mogą pójść nieco szybciej. Odrobina cierpliwości i będzie dobrze.

m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 2 z 5 (2 670 wyświetleń)

Re.: Termin decyzji

Dziekuje za szybką odpowiedź, nawet o tej godzinie.

KMaj_1993
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
25-11-2020
Wiadomość 3 z 5 (2 660 wyświetleń)

Re.: Termin decyzji

Chciałam spytać czy była już decyzja wstepna? Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Aidulakxdd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
0
26-11-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 546 wyświetleń)

Re.: Termin decyzji

Niestety nie, ciągle jest status w analizie.

Odpowiedz
0 Lajków
KMaj_1993
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
25-11-2020
Wiadomość 5 z 5 (2 498 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy