Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

Witam,

 

Jestem klientem ING od paru ładnych lat chcę:

- spłacić kredyt hipoteczny przed czasem (po 5 latach)

- spłacić przed czasem dwie pożyczki gotówkowe w ING 

z kredytami będę już na "0"

 

chciałbym wziąć kolejna pożyczkę, ale hipoteczną na kwotę sporo niższą niż spłacane kredyty, czy jak będę składał wniosek w lutym to będę mógł złożyć już tylko PIT, wszystkie wpływy mam na konto ING (mam umowę o prace + firma nic się nie zmieniło od momentu jak brałem kredyt hipoteczny) jakie dochody są obecnie wymagane na kwotę 120000 tys?, czy dochody umowy o pracę i jednoosobowej działalności są brane pod uwagę razem? (bo już nie pamiętam jak to było, gdy brałem kredyt hipoteczny). 

 

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (10 500 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

W zależności od zapisów w umowie o kredyt hipoteczny możemy pobrać prowizję za wcześniejszą spłatę.

Jeśli chodzi o wymagane dokumenty to zależy to od rodzaju umowy i sposobu rozliczania działalności. Możemy połączyć dochód z umowy i działalności.

Nie mamy wymaganej kwoty zarobków. Żeby ocenić możliwości finansowania potrzebujemy rożnych informacji. Najlepiej skontaktować się z naszą infolinią: 32 357 00 65.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (10 398 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

Z wcześniejszą spłatą już sprawdzałem w banku, a dochody z PIT nie są akceptowane? (wszystko spływa na konto), jestem trochę leniwy i jak mam znowu załatwiać papiery z dochodami i z firmy to mi się odechciewa Emotikon: Szczęśliwy, a na PIT jest wszystko. 

megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 3 z 4 (10 387 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

Jeśli dochody z tytułu umowy o pracę wpływają na rachunek w naszym banku, to wystarczy nam wstępnie tylko Pana oświadczenie o wysokości tego dochodu. Oświadczanie wypełnia Pan samodzielnie na przygotowanym przez nas druku.

 

Dochód z prowadzonej działalności liczymy z okresu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku. Oznacza to, że PIT tez będzie potrzebny, natomiast potrzebujemy dodatkowo dokumenty potwierdzające dochód z bieżącego roku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (10 319 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Polski Język trudny język

Zerknijcie na maila jakiego od was dostałem...

Nawet gmail uważa go za maila wyłudzającego informację ( nie dziwie się) gdyż jest napisany w takim języku

 

15-05-2024
Stałe przelewy - ilość sztuk - (FAKTYCZNIE) zrealizowanych

Witajcie.

Po co są przy stałych przelewach opcje do daty oraz liczba sztuk jak ograniczają się do tego samego.

Wybierając opcję ilość sztuk np 100 przelewów po 50zł to uważam że bank powinien tak długo

...

15-05-2024
Pełnomocnictwo do zawarcia umowy - problemy.

W marcu złożyłam razem z drugą osobą wniosek o kredyt hipoteczny. Czekałyśmy długo na decyzję. W czasie, gdy miała zapaść decyzja ostateczna druga osoba miała zaplanowany miesięczny wyjazd. Skontaktow

...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy