Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

Witam,

 

Jestem klientem ING od paru ładnych lat chcę:

- spłacić kredyt hipoteczny przed czasem (po 5 latach)

- spłacić przed czasem dwie pożyczki gotówkowe w ING 

z kredytami będę już na "0"

 

chciałbym wziąć kolejna pożyczkę, ale hipoteczną na kwotę sporo niższą niż spłacane kredyty, czy jak będę składał wniosek w lutym to będę mógł złożyć już tylko PIT, wszystkie wpływy mam na konto ING (mam umowę o prace + firma nic się nie zmieniło od momentu jak brałem kredyt hipoteczny) jakie dochody są obecnie wymagane na kwotę 120000 tys?, czy dochody umowy o pracę i jednoosobowej działalności są brane pod uwagę razem? (bo już nie pamiętam jak to było, gdy brałem kredyt hipoteczny). 

 

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (10 403 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

W zależności od zapisów w umowie o kredyt hipoteczny możemy pobrać prowizję za wcześniejszą spłatę.

Jeśli chodzi o wymagane dokumenty to zależy to od rodzaju umowy i sposobu rozliczania działalności. Możemy połączyć dochód z umowy i działalności.

Nie mamy wymaganej kwoty zarobków. Żeby ocenić możliwości finansowania potrzebujemy rożnych informacji. Najlepiej skontaktować się z naszą infolinią: 32 357 00 65.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (10 301 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

Z wcześniejszą spłatą już sprawdzałem w banku, a dochody z PIT nie są akceptowane? (wszystko spływa na konto), jestem trochę leniwy i jak mam znowu załatwiać papiery z dochodami i z firmy to mi się odechciewa Emotikon: Szczęśliwy, a na PIT jest wszystko. 

megatapety
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
33
1
02-09-2017
Wiadomość 3 z 4 (10 290 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego przed czasem, a kolejna pożyczka hipoteczna

Jeśli dochody z tytułu umowy o pracę wpływają na rachunek w naszym banku, to wystarczy nam wstępnie tylko Pana oświadczenie o wysokości tego dochodu. Oświadczanie wypełnia Pan samodzielnie na przygotowanym przez nas druku.

 

Dochód z prowadzonej działalności liczymy z okresu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku. Oznacza to, że PIT tez będzie potrzebny, natomiast potrzebujemy dodatkowo dokumenty potwierdzające dochód z bieżącego roku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (10 222 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy