Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Rozliczenie transzy kredytu hipotecznego na budowę domu

Dzień dobry.

Mam pytanie w sprawie rozliczenia pierwszej transzy kredytu na budowę domu. W kosztorysie są takie pozycje jak "podłogi" - tzn do jakiego stanu muszę je doprowadzić abym mógł zaliczyć ten etap na 100%. Czy rozłożenie styropianu, ogrzewania podłogowego i wylanie posadzki mogę zaliczyć jako 100 % tego etapu, czy dopiero jak położę płytki, panele? Dodam tylko że we wniosku, który wypełniałem u doradcy kredytowego w kosztorysie zaznaczyłem doprowadzenie do stanu deweloperskiego(chociaż w umowie nie widzę zapisu czy to ma być do deweloperskiego czy pod klucz). 

Po drugie mam pytanie czy mogę zaliczyć etap, który rozpocząłem i skończyłem np. w 50%. Tzn rozpocząłem pracę przy elewacji, dom jest już cały oklejony styropianem, pozostało nałożenie kleju z siatką i struktura. Czy mogę zaliczyć częściowo taki etap i rozliczyć wydatki w 50%?

Odpowiedz
0 Lajków
MarcinMS
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 548 wyświetleń)

Re: Rozliczenie transzy kredytu hipotecznego na budowę domu

W opisanej przez Ciebie sytuacji, proszę, żebyś skontaktował się z nami na czacie w Moje ING lub telefonicznie pod numerem 32 357 00 57. Żebyśmy mogli jednoznacznie odpowiedzieć Ci na to pytanie, musimy sprawdzić szczegóły Twojego kosztorysu. -----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
552
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 489 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
powiadomienia na iPhonie

Czy jest możliwość wyłączenia powiadomień na iPhonie, ale wybiórczo? No przecież szla'q człowieka może trafić 3-4 razy dziennie kretyńskie reklamy i bezpieczeństwo i inne podobne. 

Potrzebuje tylko pow

...

17-07-2024
Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Witam, dziś dokonywałam wpłaty we wpłatomacie ING. Wpisałam BLIK, włożyłam pieniądze i pojawił się komunikat o błędzie "błąd przetwarzania transakcji". Pieniądze nie wróciły, bo nie otworzyło się to m

...

17-07-2024
Re.: Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Saldo konta możesz ukryć w Moim ING w zakładce Ustawienia - Widok - Strona główna.
W tym miejscu możesz zaznaczyć, czy chcesz mieć widoczne informacje na głównej stronie, ile masz pieniędzy.

W historii...

17-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy