Odpowiedz

Rezygnacja z Karencji

Witam.
Mam K.hipoteczny był on zawieszony na 6mc kapitał i odsetki.W wyniku zawieszenia powstały dodatkowe odsetki.Moge zrezygnować z okresu karencji i spłacać kapitał.Pytanie brzmi o ile wzrośnie rata?Czy dodatkowe koszta powstałe w wyniku zawieszenia spłaty będą podzielone na wszystkie raty które zostały do spłaty?Nie chce kliknąć na rezygnację z karencji w ciemno a później okaże się że rata wzrosła dwukrotnie przez jakiś okres czasu.
Odpowiedz
0 Lajków
KK1986
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (3 684 wyświetleń)

Re.: Rezygnacja z Karencji

@KK1986 odsetki za okres karencji będą doliczone do całej kwoty kredytu i rozłożone na wszystkie raty więc po rezygnacji z karencji powinieneś zobaczyć niebawem zmianę w harmonogramie rat miesięcznych. Bank nie zwiększy Ci dwukrotnie kolejnych 6 rat, aby wyrównać sobie karencje.
Dodatkowo nawet w okresie karencji możesz nadpłacać kredyt jeśli masz nadwyżki, co sprawi, że odsetki od karencji będą ciut niższe. W przypadku wątpliwości zadzwoń na infolinię.
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (3 665 wyświetleń)

Re: Rezygnacja z Karencji


@KK1986 Z tego co napisałaś, wynika że zawiesiłeś ratę kapitałowo-odsetkowa więc okres karencji się już zakończył. W związku z tym, zakładka rezygnacja z okresu karencji nie będzie aktywna. Jeśli spłaciłaś ostatnią ratę odsetkową, proszę – zadzwoń do nas (32) 357 00 57. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, w soboty 8:00-16:00.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 3 z 3 (3 612 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy