Odpowiedz
Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, to jaki jest tego sens? Moja pensja i tak byłaby przelewana do ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (1 572 wyświetleń)

Re: Revolut

Tutaj nie będziemy w stanie sprawdzić powodu odrzucenia wniosku. Prosimy w tej sprawie o kontakt z doradcą, u którego go składałeś.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
172
35
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (1 422 wyświetleń)

Re: Revolut

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, czy wasze wewnętrzne regulacje dotyczące kredytów hipotecznych mają jakiekolwiek ograniczenia lub specyficzne warunki związane z Revolutem. Doradca z którym rozmawiałem, konkretnie powiedział, że mój wniosek został odrzucony z powodu przekazywania pensji na konto Revolut.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (1 369 wyświetleń)

Re: Revolut

Wnioski są oceniane całościowo na podstawie wszystkich złożonych danych. W przypadku poszczególnych,  zakończonych wniosków rekomendujemy kontakt ze specjalistą obsługującym Twój wniosek, aby uzyskać szczegóły. 
 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
335
65
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

O dodatkowe potwierdzenie SMSem możemy poprosić w dowolnym momencie. Natomiast taka sytuacja, jaką opisujesz, może się pojawiać przez jakiś czas (najczęściej kilka dni) po pobraniu nowej aplikacji, ze...

27-09-2024
Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Dzień dobry. 20.09.2024r. złożyłam wniosek w procesie NWH. Trwa analiza. Dziś przeczytałam, że od 30.09 przywracacie oprocentowanie zmienne do kredytów hipotecznych. Czy w trakcie analizy można będzie

...

27-09-2024
Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

Dzień dobry,

moja partnerka założyła właśnie konto osobiste Direct w ING. Za każdym razem, gdy chce zrobić przelew BLIKiem na nr telefonu, musi nie tylko wpisywać PIN (co jest uzasadnione), ale także p

...

27-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy