Odpowiedz

Dochód Ryczałt

Dzień dobry.
Ryczałt Ewidencjonowany - w/jak wyliczyć tj. jakie wartości przyjąć dla ostatnich 3ch miesięcy (każdy z osobna). Dochód dla ryczałtu bierze się z Monitora Polskiego rok wstecz uwzględniając widełki przychodowe. Jak wyliczyć za ten rok tj 2024 maj/kwiecień/marzec?
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_PL
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (760 wyświetleń)

Re: Dochód Ryczałt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W kwestiach związanych z wnioskiem i wyliczeniem wartości prosimy o kontakt z naszym specjalistą hipotecznym.  Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
325
64
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (625 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Tak można. Wtedy masz wakacje kredytowe jednak że wsparcia i tak wpływają środki. Jak masz np ratę 4000 wsparcia 2000 to w kolejnym miesiącu masz środki ze wsparcia 2000 i z nowego miesiąca kolejne 20...

29-05-2024
Fundusz wsparcia kredytobiorców (FWK) a wakacje kredytowe

Proszę mi powiedzieć, czy można łączyć wakacje kredytowe z Funduszem Wsparcia Kredytobiorców? Co się dzieje jeżeli jestem zwolniony z raty ze względu na wakacje kredytowe (na przykład za czerwiec) a m

...

29-05-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Drogie ING,

 

Na waszej stronie z czasami procesowymi pojawiła się ciekawa informacja, ze można skontaktować się z Expertem w Zespole Wsparcia.

 

W jaki sposób można otrzymać kontakt do takiego Experta? N

...

29-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy