Odpowiedz

Dochód Ryczałt

Dzień dobry.
Ryczałt Ewidencjonowany - w/jak wyliczyć tj. jakie wartości przyjąć dla ostatnich 3ch miesięcy (każdy z osobna). Dochód dla ryczałtu bierze się z Monitora Polskiego rok wstecz uwzględniając widełki przychodowe. Jak wyliczyć za ten rok tj 2024 maj/kwiecień/marzec?
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin_PL
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 195 wyświetleń)

Re: Dochód Ryczałt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W kwestiach związanych z wnioskiem i wyliczeniem wartości prosimy o kontakt z naszym specjalistą hipotecznym.  Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
335
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 060 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Karta nagle zastrzeżona?

Próbowałem kupić grę przez internet płacąc kartą. Płatność pare razy nie przeszła, więc spróbowałem zapłacić przez Google Pay. A tu zamiast potwierdzenia przychodzi mi wiadomość "Zablokowaliśmy próbę

...

27-09-2024
Re.: Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

O dodatkowe potwierdzenie SMSem możemy poprosić w dowolnym momencie. Natomiast taka sytuacja, jaką opisujesz, może się pojawiać przez jakiś czas (najczęściej kilka dni) po pobraniu nowej aplikacji, ze...

27-09-2024
Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Dzień dobry. 20.09.2024r. złożyłam wniosek w procesie NWH. Trwa analiza. Dziś przeczytałam, że od 30.09 przywracacie oprocentowanie zmienne do kredytów hipotecznych. Czy w trakcie analizy można będzie

...

27-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy