Odpowiedz

Pozostało do spłaty...

Dzień dobry

mam taką sytuację:

- kredyt 25 lat, z ratą malejąca, wibor 6m (akurat w widełkach marzec-wrzesień)

- obecnie karencja

Zauważyłam, że kilka dni temu w polu: "pozostało do spłaty..." kwota była niższa niż jest dzisiaj o ponad 300zł. Z czego to wynika? Skoro do września mam ustalony harmonogram spłat dlaczego ta wartość jest ruchoma (kwota kredytu wiadomo, nie zmienia się bo karencja)?

Czy to jest tak, że harmonogram spłat do września jest niezmienny, a to że co miesiąc RPP podnosi stopę powoduje, że ta wartość do spłaty rośnie i dopiero fizycznie od października będzie uwzględniona w nowym harmonogramie spłat?

 

Dzięki za rozwianie wątpliwości.

Odpowiedz
0 Lajków
nope
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
27-04-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 803 wyświetleń)

Re.: Pozostało do spłaty...

W polu "Pozostało do spłaty..." codziennie widzisz kwotę wyższą, ponieważ codziennie naliczają się odsetki. Kwota odsetek rośnie do dnia spłaty raty, a później zaczyna naliczać się od nowa.
Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 772 wyświetleń)

Re.: Pozostało do spłaty...

Aaaaaa czyli w ten sposób, ok dzięki. Wszystko jasne. Można spać spokojnie...

Odpowiedz
0 Lajków
nope
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
27-04-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 767 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy