Odpowiedz

Pozostało do spłaty...

Dzień dobry

mam taką sytuację:

- kredyt 25 lat, z ratą malejąca, wibor 6m (akurat w widełkach marzec-wrzesień)

- obecnie karencja

Zauważyłam, że kilka dni temu w polu: "pozostało do spłaty..." kwota była niższa niż jest dzisiaj o ponad 300zł. Z czego to wynika? Skoro do września mam ustalony harmonogram spłat dlaczego ta wartość jest ruchoma (kwota kredytu wiadomo, nie zmienia się bo karencja)?

Czy to jest tak, że harmonogram spłat do września jest niezmienny, a to że co miesiąc RPP podnosi stopę powoduje, że ta wartość do spłaty rośnie i dopiero fizycznie od października będzie uwzględniona w nowym harmonogramie spłat?

 

Dzięki za rozwianie wątpliwości.

Odpowiedz
0 Lajków
nope
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
27-04-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 865 wyświetleń)

Re.: Pozostało do spłaty...

W polu "Pozostało do spłaty..." codziennie widzisz kwotę wyższą, ponieważ codziennie naliczają się odsetki. Kwota odsetek rośnie do dnia spłaty raty, a później zaczyna naliczać się od nowa.
Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
135
42
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 834 wyświetleń)

Re.: Pozostało do spłaty...

Aaaaaa czyli w ten sposób, ok dzięki. Wszystko jasne. Można spać spokojnie...

Odpowiedz
0 Lajków
nope
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
27-04-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 829 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Tak czytam Wasze komentarze i się zastanawiam. Czekam na wstępną decyzję od 8.04. W PKO dostałem odpowiedź tego samego dnia. Tu nic się we wniosku nie zmieni. Od 17.04 jestem w analizie. Piszecie, że

...

12-05-2024
Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 

12-05-2024
parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

dzień dobry, proszę sprawdzić działanie opcji "Parkingi / kup bilet" w aplikacji mobilnej

Próbowałem zaparkować w Katowicach, wszystko szło dobrze do momentu ale na ekranie na którym jest pole "Numer r

...

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy