Odpowiedz
Wyczytałam na forum że bank powoli znosi część obostrzeń wprowadzonych przez pandemię( np wnioskowanie o kredyt na własnej działalności),a czy Bank planuje obniżenie wkładu własnego przy kredycie hipotecznym do stanu sprzed pandemii czyli 20 %?
Odpowiedz
0 Lajków
Początkujący
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-07-2020
Wiadomość 1 z 3 (4 287 wyświetleń)

Re.: Pandemia

Nie byłbym takim optymistą. Myślę, że 20% pozostanie na dłużej jako narzędzie minimalizujące ryzyko niespłacalności zobowiązań konsumenckich.
Odpowiedz
0 Lajków
Galanel88
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
163
42
06-09-2019
Wiadomość 2 z 3 (4 255 wyświetleń)

Re: Pandemia

Początkujący Obecnie nie zmieniamy tego warunku. Jeśli coś się zmieni w tym temacie, to na pewno damy znać. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1144
226
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (4 146 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Podział wypłat w ramach transz

Czy ING pozwala na dzielenie wypłat w ramach transz podczas budowy domu?

Przykład:

bank proponuje mi dwie transze:

I transza: 600 000 zł

II transza: 300 000 zł

Czy po uruchomieniu I transzy mogę wypłacać n...

23-04-2026
aplikacja mobilna nie chce zrobić zdjęcia dowodu przy zakładaniu konta

aplikacja mobilna nie chce zrobić zdjęcia dowodu przy zakładaniu konta. Po przycisku dalej po paru chwilach jest zwykly ekran smartfona a po przełączeniu na aplikację jest znowu wszystko od początku,

...

23-04-2026
problem z zalozeniem konta

Mam następujący problem podczas zakładania konta w aplikacji. Gdy mam zrobić zdjęcie tyłu dowodu, mogę trzymać go bardzo długo pod różnym kątem i w różnym świetle, ale aplikacja nie chce zrobić zdjęci

...

23-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy