Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ostateczne rozliczenie kredytu hipotecznego, a brak wykonania wszystkich robót z kosztorysu

Witam,

mój problem jest następujący,

w zeszłym roku aneksowaliśmy umowę celem przedłużenia okresu rozliczeniowego, w tym roku w maju rozliczamy się ostatecznie, co jednak jeśli w kosztorysie mamy wpisaną elewację, a nie mamy jej skończonej, tylko budynek jest zaciągnięty klejem? czy bank wtedy nalicza jakąś karę, czy mamy jakiś okres czasu dodatkowy?

Odpowiedz
0 Lajków
wafelitos2013
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-01-2020
Wiadomość 1 z 4 (3 914 wyświetleń)

Re: Ostateczne rozliczenie kredytu hipotecznego, a brak wykonania wszystkich robót z kosztorysu

W opisanej przez Ciebie sytuacji powinieneś złożyć wniosek o kolejny aneks. Zrobisz to w naszym oddziale. pamiętaj jednak, że maksymalny okres na budowę, to 36 m-cy. Jeśli ten czas minął, w oddziale banku będziesz mógł złożyć wniosek o aneks z decyzją. Kosztuje on 200 zł.

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 852 wyświetleń)

Re.: Ostateczne rozliczenie kredytu hipotecznego, a brak wykonania wszystkich robót z kosztorysu

Jaką otrzymał pan odpowiedz w związku z elewacja? Czy ma.pan kredyt na stan deweloperski czy pod klucz i czy tynki zewnętrzne były wymagane?
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 446 wyświetleń)

Re: Re.: Ostateczne rozliczenie kredytu hipotecznego, a brak wykonania wszystkich robót z kosztorysu

Wystarczy, że ściany budynku będą zaciągnięte klejem. Dom nie musi być otynkowany.

 

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 356 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy