Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Mamy informację, że opcja skrócenia okresu kredytowania jest dostępna w Moim ING. Jeśli macie kłopot ze skorzystaniem z tej funkcji, to proszę Was o kontakt z nami przez czat w Moim ING. Przekażemy Wasze indywidualne zgłoszenia do specjalistów odpowiedzialnych za bankowość internetową.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 31 z 64 (11 033 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Dzień dobry, 

 

Własnie to sprawdzałem w Moim ING i jest tylko zmniejszenie raty (choć nie przeszedłem całej procedury)

Czy opcja skrócenia jest widoczna dopiero po nadpłaceniu? 

Odpowiedz
0 Lajków
Borubar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
14-03-2023
Wiadomość 32 z 64 (10 985 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Prosimy, skontaktuj się z nami przez infolinię: 32 357 00 57 lub na czacie w Moim ING. Specjaliści hipoteczni są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Sprawdzimy Twoją sytuację.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 33 z 64 (10 973 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Ja widzę jak kliknę się w nadpłatę informacje(choć dalej nie przechodziłem)
Nadpłata kredytu jest bezpłatna.
Po nadpłacie części kredytu zmieni się wysokość, nie liczba rat.
Nadpłata części kredytu nie uwzględnia spłaty najbliższej raty. Pamiętaj, aby zapewnić osobną ilość pieniędzy na koncie na jej spłatę.

Więc info że nie zmieni się liczba rat. Jeżeli to działa to brawa dla ING. Czekamy na info od kogoś kto to zrobił i przeszło.
Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 34 z 64 (10 812 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Owszem funkcja jest dostępna, KREDYT HIPOTECZNY - SKRÓĆ OKRES KREDYTOWANIA, ale jak się w nią klika to pokazuje się komunikat jak w załączniku, zrobiłam screena.

 

Na czacie zostałam poinformowana, że jest to błąd informatyczny i dotyczy osób, które korzystają z "wakacji kredytowych"

Proszę o informację, kiedy błąd będzie wyprowadzony, bo codziennie jest ten sam komunikat:

 

"Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania

Spróbuj ponownie za 2 dni robocze."

 

 

pomarańcza
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
7
15-06-2018
Wiadomość 35 z 64 (10 745 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

Ja doszłam do momentu, kiedy należy otworzyć dokument pt. Dyspozycja skrócenia..., którego się otworzyć nie da. Anulowałam całość, a przy kolejnej próbie dostałam komunikat, że "coś poszło nie tak, nie możemy wprowadzić zmian, spróbuj później".

Odpowiedz
0 Lajków
czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 36 z 64 (10 704 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

[ Edytowane ]

Aktualizacja: SUKCES!!!!!!!!! UDAŁO MI SIĘ SKRÓCIĆ OKRES KREDYTOWANIA W APLIKACJI!!! Emotikon: LOL

Wylogowałam się i zalogowałam ponownie, dokument już udało się pobrać i udało się też skrócić okres kredytowania!

 

Taka uwaga do ING: po otwarciu wyżej wymienionego pliku, ale też harmonogramu spłaty w PDF nie da się już wrócić do konta - trzeba się ponownie logować. Jest dość uciążliwe. Może dałoby się tu coś poprawić?

czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 37 z 64 (10 698 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

A co oznacza komunikat „Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania w moim ING, aby podwyższyć ratę musimy ponownie zbadać Twoją zdolność kredytową”

Nadpłaciłam kredyt wczoraj i chce miesięcznie nadpłacać kredyt stała kwotą, ale chce aby skracał mi się okres kredytowania.
Odpowiedz
0 Lajków
Michalinajack
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-03-2023
Wiadomość 38 z 64 (10 672 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

U mnie opcja Skrócenia kredytu jest widoczna zarówno w aplikacji jak i przez stronę internetową. Niestety ale przy próbie skrócenie okresu (już po dokonaniu nadpłaty) dostaje komunikat: "Nie możesz teraz skrócić okresu kredytowania. Dzień płatności raty przypada w niedziele lub święto. Zmienisz go w najbliższy dzień roboczy". Zobaczymy jutro w godzinach pracy czy coś się da zmienić, bo nie wydaje mi się by to, że najbliższa rata wypadała 15go kwietnia (sobota) miało jakiś wpływ. Czy ktoś miał podobny przypadek? 

Odpowiedz
0 Lajków
neoram
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
16-04-2022
Wiadomość 39 z 64 (10 595 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu hipotecznego i skrócenie okresu kredytowania

U mnie wczoraj była ta sama informacja, dziś już jej nie ma i da się skrócić kredyt Emotikon: Szczęśliwy
Ew
Ew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
3
03-08-2022
Wiadomość 40 z 64 (10 514 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy