Odpowiedz

Minimalna kwota kredytu hipotecznego

Witam.

Jaką minimalna kwotę z przyznanego kredytu hipotecznego należy wypłacić?

Przykładowo jeśli kwota kredytu to 200 tyś. zł wypłacona została tylko jedna transza z czterech (50 tyś. zł.) a pozostałe nie są już potrzebne to można z nich zrezygnować i kwotę kredytu hipotecznego obniżyć jedynie do tych wypłaconych 50 tyś. zł.?

Odpowiedz
0 Lajków
czarna1518
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
0
04-01-2022
Wiadomość 1 z 4 (2 076 wyświetleń)

Re: Minimalna kwota kredytu hipotecznego

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty kredytu Emotikon: Szczęśliwy

Tak, możesz zrezygnować z wypłaty pozostałych transz. Jednak możesz to zrobić tylko jeśli:

-inwestycja jest już zakończona, lub
-gdy posiadasz środki własne na dokończenie inwestycji.

Dyspozycję rezygnacji z wypłaty transz złożysz w naszej placówce bankowej. Możesz umówić się na spotkanie telefonicznie (32 357 00 57) lub na czacie w Moje ING. 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 4 (2 005 wyświetleń)

Re: Minimalna kwota kredytu hipotecznego

Dziękuję za odpowiedź.

W jaki sposób należy udokumentować posiadanie środków własnych na dokończenie inwestycji?

Odpowiedz
0 Lajków
czarna1518
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
0
04-01-2022
Wiadomość 3 z 4 (1 983 wyświetleń)

Re: Minimalna kwota kredytu hipotecznego

Będziemy potrzebować wyciągu z konta lub potwierdzenia na saldzie rachunku, kwoty wystarczającej do wykonania wszystkich prac zgodnie z kosztorysem. 

Pomimo rezygnacji z transz, po zakończeniu budowy musimy rozliczyć wszystkie prace. A więc będziemy prosić o zdjęcia z zakończonych prac, a także odbiór oraz ubezpieczenie nieruchomości. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 4 z 4 (1 890 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy