Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Drugi kredyt hipoteczny ta sama nieruchomość

Hej, może ktoś spotkał się z podobnym problemem. Mamy obecnie z żoną kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem, niestety musimy dobrać stosunkowo niewielką kwotę. Jak się okazuje dla kredytów ze stałym oprocentowaniem nie ma takiej możliwości. Bank uniemożliwia również zaciągnięcie drugiego kredytu (równoległego) na dokończenie budowy. Wszyscy wiemy jak mocno materiały poszły w górę więc sytuacja wydaje się logiczna. Jedyna propozycja banku to konsolidacja do wyższej kwoty. Oczywiście bank doskonale wie przy jakim oprocentowaniu zaciągaliśmy kredyt więc konsolidacja jest mu bardzo na rękę. Tylko co ja w tej sytuacji mam zrobić. Czy ktoś z Was również uslyszał że bank nie zezwala obecnie na drugą hipotekę w tym samym banku?
Odpowiedz
0 Lajków
PsMark
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-04-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 145 wyświetleń)

Re: Drugi kredyt hipoteczny ta sama nieruchomość

Faktycznie jeśli posiadasz kredyt z oprocentowaniem stałym nie masz możliwości "dobrania" dodatkowej kwoty. 

W kwestii udzielenia nowego kredytu hipotecznego - aktualnie w naszej ofercie nie ma możliwości uzyskania dodatkowego kredytu, nawet jeśli posiadasz inną nieruchomość, na jakiej moglibyśmy się zabezpieczyć. 

Zachęcam do złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa . Wniosek możesz złożyć przez Moje ING, lub w naszej placówce, jeśli chcesz wnioskować wspólnie z małżonką.  


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 067 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy