Odpowiedz

Re.: Kredyty hipoteczny

Szczerze życzę im żeby stracili klujentow bo tak sie swoich nie traktuje .
Pewnie najpierw naudzielali kredytów a teraz przyszedła epidemia i boja sie I odmawiają bo nie maja zapasow a połowa póki co przrstanie spłacać kredyty bo nie mają możliwości pójścia do pracy by móc zarobić na raty.
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 31 z 34 (2 878 wyświetleń)

Re.: Kredyty hipoteczny

[ Edytowane ]

Jak poczytasz wątek związany z czasem oczekiwania na decyzje, to okres średnio miesiąca to standard, ze względu na atrakcyjną ofertę, brak konieczności dokupowania mnóstwa produktów dodatkowych aby obniżyć %. ING udzielał na prawdę mnóstwa kredytów. Jednak często obniżał wartość wnioskowanej kwoty (spotkało to i mnie, przy wkładzie własnym 70% obniżyli kredyt o 80 tys. zł), podejrzewam, że wynika to z dążenia to trzymania w swoim portfelu jak najwięcej bezpiecznych kredytów. I właściwie w sytuacji epidemii jestem wdzięczny za tak restrykcyjne podejście, bo rata mnie nie udusiła, obyło się bez wniosku o wakacje.

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 32 z 34 (2 862 wyświetleń)

Re.: Kredyty hipoteczny

Nie musimy sie zgadzac każdy może mieć swoje zdanie na ten temat bo każdy z bankiem ma swoja historie . Tylko jakby pracowali naprawde według tego co mowia i określają i obiecują to by dawno ludzia wnioski przeszły zanim weszły te duze obostrzenia i przestali udzielać .
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 33 z 34 (2 849 wyświetleń)

Re.: Kredyty hipoteczny

A jeśli chodzi o miesiąc minimum to nawet w tym sie zmiescic nie potrafią. I dlaczego w banku oboecyja 2tyg decyzja. Dokumentów reszta wszystko i 2 tyg i pienoadze na koncie tylko szkoda ze tak nie jest . Na rzeczoznawcę to odrazu kaza robic przelew ,zaświadczenia na drugi dzien bo im szybciej państwo dostarcza szybciej będzie kredyt i co człowiek sie nabiega nazalatwia zapalcic a na koniec napiszą ze nie udziela .
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 34 z 34 (2 846 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy