Odpowiedz

Re.: Kredyty hipoteczny

Szczerze życzę im żeby stracili klujentow bo tak sie swoich nie traktuje .
Pewnie najpierw naudzielali kredytów a teraz przyszedła epidemia i boja sie I odmawiają bo nie maja zapasow a połowa póki co przrstanie spłacać kredyty bo nie mają możliwości pójścia do pracy by móc zarobić na raty.
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 31 z 34 (2 881 wyświetleń)

Re.: Kredyty hipoteczny

[ Edytowane ]

Jak poczytasz wątek związany z czasem oczekiwania na decyzje, to okres średnio miesiąca to standard, ze względu na atrakcyjną ofertę, brak konieczności dokupowania mnóstwa produktów dodatkowych aby obniżyć %. ING udzielał na prawdę mnóstwa kredytów. Jednak często obniżał wartość wnioskowanej kwoty (spotkało to i mnie, przy wkładzie własnym 70% obniżyli kredyt o 80 tys. zł), podejrzewam, że wynika to z dążenia to trzymania w swoim portfelu jak najwięcej bezpiecznych kredytów. I właściwie w sytuacji epidemii jestem wdzięczny za tak restrykcyjne podejście, bo rata mnie nie udusiła, obyło się bez wniosku o wakacje.

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 32 z 34 (2 865 wyświetleń)

Re.: Kredyty hipoteczny

Nie musimy sie zgadzac każdy może mieć swoje zdanie na ten temat bo każdy z bankiem ma swoja historie . Tylko jakby pracowali naprawde według tego co mowia i określają i obiecują to by dawno ludzia wnioski przeszły zanim weszły te duze obostrzenia i przestali udzielać .
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 33 z 34 (2 852 wyświetleń)

Re.: Kredyty hipoteczny

A jeśli chodzi o miesiąc minimum to nawet w tym sie zmiescic nie potrafią. I dlaczego w banku oboecyja 2tyg decyzja. Dokumentów reszta wszystko i 2 tyg i pienoadze na koncie tylko szkoda ze tak nie jest . Na rzeczoznawcę to odrazu kaza robic przelew ,zaświadczenia na drugi dzien bo im szybciej państwo dostarcza szybciej będzie kredyt i co człowiek sie nabiega nazalatwia zapalcic a na koniec napiszą ze nie udziela .
Odpowiedz
0 Lajków
jakbro0291
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
1
15-04-2020
Wiadomość 34 z 34 (2 849 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy