Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na rozbudowę nieruchomości

Cześć,

mam mieszkanie z kredytem hipotecznym z oprocentowaniem stałym. Chciałabym wykupić i zaadaptować poddasze, które jest nad moim mieszkaniem. Jakie są możliwości sfinansowania tej inwestycji? Z tego co wiem dobranie kredytu nie jest możliwe. Czy jak przejdę na oprocentowanie zmienne (za 10 miesięcy) będzie można np. wziąć 2 kredyt z tym mieszkaniem jako wkładem własnym? Z tym, że wciąż na nim będzie hipoteka. Czy jest może jakaś inna możliwość?

Pozdrawiam

Magdalena

Odpowiedz
0 Lajków
Magdalena210519
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-04-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 972 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na rozbudowę nieruchomości

Nie ma możliwości aneksowania umowy w obrębie zmiany (czy dodania) celu kredytowania. Istnieje natomiast możliwość złożenia wniosku o kolejne zobowiązanie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
650
133
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 878 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
rozliczenie pow. kupionego mieszkania

Dzień dobry,

od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope

...

16-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?

16-01-2026
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Cześć, 

W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat? 

15-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy