Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Długi czas oczekiwania na analizę dokumentów

Witam,

Czy orientujecie się kiedy ruszą wnioski z 06.03 a wprowadzone do analizy w dniu 08.03? a 19.03 był sprawdzany BIK od banku

A wciąż żadnej informacji jak to u was wyglądało? ktoś również jest w kolejce oczekujących?

na początku była informacja ze przewidywana czas analizy to 26.03 ale w piątek tą informacje usunęli we wniosku i zostawili tylko że trwa analizowanie dokumentów

Jak rozumieć informacje z strony procesy kredytowe oznaczają ze od gdy 06.03 wskoczy na 08.03 to dopieor wtedy +21 na rozpatrzenie? te N+ codziennie zwiększa sie o +1...

Dni roboczePobieramy wnioski z dnia

Rejestracja i bramka formalna

N+1

04.04

Analiza wstępna

N+2106.03

Dodatkowa analiza

N+104.04

Wyższy szczebel decyzyjny

N+302.04

Decyzja ostateczna

N+528.03

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jakubmaka1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-04-2024
Wiadomość 1 z 1 (1 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Proszę w tej sprawie skontaktuj się z doradcą, który przyjmował Twój wniosek, wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości.

28-09-2024
Karta nagle zastrzeżona?

Próbowałem kupić grę przez internet płacąc kartą. Płatność pare razy nie przeszła, więc spróbowałem zapłacić przez Google Pay. A tu zamiast potwierdzenia przychodzi mi wiadomość "Zablokowaliśmy próbę

...

27-09-2024
Re.: Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

O dodatkowe potwierdzenie SMSem możemy poprosić w dowolnym momencie. Natomiast taka sytuacja, jaką opisujesz, może się pojawiać przez jakiś czas (najczęściej kilka dni) po pobraniu nowej aplikacji, ze...

27-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy