23-10-2019 12:46
Dzień dobry, w związku z tym, że chcę kupić mieszkanie z rynku pierwotnego, które jest w budowie chcę się upewnić, czy rzeczywiście w ING jest najniższe ubezpieczenie pomostowe tak jak piszą w tym artykule https://hipoteki.net/wpis-do-hipoteki-ile-kosztuje-ubezpieczenie-pomostowe/. W moim przykładzie jeśli planowe oddanie do użytkowania mieszkania w listopadzie 2021 roku. Oraz drugie pytanie, czy to prawda, że jedyny wkład własny w ING to gotówka? Czy może być to zaliczka dla dewelopera? Pozdrawiam Karol
24-10-2019 09:54
24-10-2019 10:15
Nie stosujemy ubezpieczenia pomostowego.
Podwyższamy marże o 0,05 p.p. do czasu ustanowienia hipoteki w księdze wieczystej- jest więc to chyba niewielka podwyżka😉
Wkład własny trzeba wpłacić do dewelopera (zaliczka również się w to wlicza).
24-10-2019 17:48
Cześć
Dodam jeszcze, że w moim przypadku potwierdzenie wpłaty wkładu własnego polegało na przesłaniu elektronicznie potwierdzeń przelewów na rachunek powierniczy dewelopera - bardzo wygodnie.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |