Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt hipoteczny a zmiana pracy

Witam, napiszę krótko:

Chcielibyśmy z żoną złożyć wniosek o kredyt hipoteczny na budowę domu. Aktualnie jestem zatrudniony na umowę na czas nieokreślony, ale mam możliwość zmiany pracy na dużo lepiej płatną. Umowa najpierw na 3 mc, później na rok, później na czas nieokreślony. Ciągłość pracy zachowana. Czy jest szansa na kredyt gdy będę miał roczną umowę czy będę zmuszony czekać do umowy na czas nieokreślony?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Szymon654
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
24-02-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 112 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny a zmiana pracy

Witaj,
będziesz musiał poczekać. Umowę na czas określony akceptujemy tylko wtedy, gdy na moment składania wniosku trwa od min. 6 miesięcy wstecz i na min.  rok do przodu 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 076 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny a zmiana pracy

Czyli jeżeli wynegocjował bym drugą umowę zamiast roku na np. Półtora roku lub dłużej to byłaby możliwość ubiegania się o kredyt na tej drugiej umowie?
Odpowiedz
0 Lajków
Szymon654
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
24-02-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 016 wyświetleń)

Re: Re.: Kredyt hipoteczny a zmiana pracy

@Szymon654 Umowa na czas określony wystarczy na rok do przodu, ale powinieneś udokumentować staż pracy min. 6 miesięcy do tyłu. Nie musi to być zatrudnienie u tego samego pracodawcy (mogą to być poprzednie umowy), ale nie może być przerwy w pracy przez ostatnie pół roku. Najlepiej porozmawiać o szczegółach swojej sytuacji ze specjalistą na infolinii hipotecznej +48 32 357 00 65.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 4 z 4 (1 957 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy