26-05-2025 15:32
Dzień dobry,
mam pytanie dotyczące warunków korzystania z nieruchomości zakupionej na kredyt hipoteczny. Czy bank dopuszcza możliwość wynajmu mieszkania, które zostało sfinansowane kredytem hipotecznym udzielonym przez Państwa instytucję?
Czy taka forma użytkowania nieruchomości wymaga wcześniejszej zgody banku lub spełnienia dodatkowych warunków formalnych?
I wreszcie – czy w przypadku przeznaczenia nieruchomości na wynajem warunki kredytu (np. marża, oprocentowanie) ulegają zmianie na mniej korzystne?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
27-05-2025 15:16
Nie mamy wytycznych w tym zakresie, które zmieniałyby warunki spłaty. Zachęcamy natomiast do kontaktu w tej sprawie z naszymi specjalistami hipotecznymi. Na spotkanie możesz się umówić na naszej stronie www.ing.pl/kontakt. Z dostępnych form kontaktu proponuję wygodne spotkanie wideo.
Naszą aplikację możesz zainstalować jedynie z autoryzowanego sklepu Google Play lub AppStore. Na ten moment nie planujemy zmian w tym temacie.
12-03-2026Dzień dobry, jak dziś wygląda podejście banku do sprawy?
Jest coraz większa nisza na telefony "degoogled" oraz telefony oparte na Linuksie, polski Mudita, fińska Jolla, holenderski Fairphone, niemiecki
... 12-03-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 |