25-01-2022 12:30
Witam,
Do wkładu własnego pod kredyt hipoteczny planuję wykorzystać działkę oraz fundamenty zrobione za gotówkę. Czy na wykonane prace oraz materiały budowlane wykorzystane do wykonania fundamentów potrzebuję faktur imiennych? Czy wystarczy zgłoszenie tego faktu pracownikowi banku, i rzeczoznawca wyceni poszczególny etap?
Pozdrawiam
26-01-2022 12:35
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Możemy wziąć pod uwagę obecną działkę i wykonane na niej prace jako wkład własny. Dodatkowe dokumenty będą nam potrzebne tylko, jeśli na wykonanie tych prac zakupiłeś materiały ale jeszcze nie zostały wykorzystane. Wtedy takie faktury muszą być wystawione imiennie na Ciebie, a nie np. na firmę, która dom buduje.
Zachęcam do złożenia wniosku, powodzenia
26-01-2022 12:43
Dziękuję bardzo
Na pewno odwiedzę najbliższy oddział z wszystkimi już dokumentami.
Pozdrawiam!
Zapisałam Twoje uwagi z prośbą o sprawdzenie. Przekazałam też prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniego działu.
07-02-2026Dzień dobry,
30 stycznia dokonywałem wpłaty we wpłatomacie na kwotę 10 000 zł. Niestety urządzenie zacięło się, nie reagowało na moje klikanie i ostatecznie zatrzymało gotówkę bez wydruku potwierdzenia
... 07-02-2026Aktualizacja jest taka, że moje zgłoszenie zostało zamknięte i nie ma go nawet w systemie, problem nadal występuje, mamy 5 lutego, do usłyszenia w czerwcu!
05-02-2026
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |