Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Działka (budowlana + las + pastwisko) jako wkład własny.

Witam.
Proszę o pilną odpowiedź. Planuje złożyć wniosek o kredyt hipoteczny na budowę domu w ING. Projekt budowlany (i pozwolenie na budowę) obejmuje działkę budowlaną 23 ary (miejscowy plan zagospodarowania - budownictwo jednorodzinne) na której to działce w projekcie jest narysowany dom oraz 6 arów lasu i 4 ary pastwiska, które znalazły się w projekcie ze względu na zmianę ukształtowania terenu. Na działkę budowlaną jest osobna księga wieczysta, a na las + pastwisko jest druga. Czy w związku z tym taka działka (sama budowlana lub budowlana + reszta) może być wkladem własnym?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Odpowiedz
0 Lajków
Nadia92
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 326 wyświetleń)

Re: Działka (budowlana + las + pastwisko) jako wkład własny.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą Emotikon: Szczęśliwy W opisanej przez Ciebie sytuacji działka budowlana może być dla nas wkładem własnym Emotikon: Szczęśliwy

W przypadku działki, na której jest las oraz pastwiska musielibyśmy otrzymać komplet dokumentów, które przekazalibyśmy do naszych analityków do zweryfikowania (pozwolenie na budowę, plan zagospodarowania, wpisy do KW).
Jeśli jesteś naszą klientką i masz dostęp do Mojego ING, napisz na czacie w aplikacji. Jeśli nie, z dokumentami podejdź do naszego oddziału.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 285 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy