Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipoteki

Dzien dobry,

Mam dwa pytania:

 

1)Rozliczenie inwestycji w tym wypadku byl branu kredy 25000 na remont. Co dokladnie tam zamiescic, jakis prosty kosztorys i zdjecia przed/po? Mozna to wyslac mailowo czy trzeba poczta/badz dostarczyc fizycznie

2)Odpis z ksiegi wieczystej, rozumiem, ze to trzeba dostarczyc fizycznie badz poczta prawda?

Odpowiedz
0 Lajków
Mihajasz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-06-2021
Wiadomość 1 z 4 (4 630 wyświetleń)

Re: Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipo...

Wszystkie dokumenty, zarówno odpis z księgi wieczystej jak i zdjęcia, możesz dostarczyć przez bankowość internetową. Taką opcję znajdziesz po wybraniu kredytu hipotecznego, a następnie opcji "wnioski". 
Jeśli kredyt brałeś na remont mieszkania, wystarczy, że wyślesz nam zdjęcia po zakończeniu inwestycji Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 582 wyświetleń)

Re: Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipo...

Witam.

Ja również oprócz kredytu hipotecznego, pożyczyłem od banku kilka złotych na remont.

W związku z tym mam pytanie odnośnie przekroczenia umownego czasu ponieważ dostałem smsa z banku o treści: "Zbliża się termin warunku umownego. Prosimy dostarczyć potwierdzenie zakończenia inwestycji i jej rozliczenie".

Gdy w tym przypadku remont przedłuży mi się o 2-3 tygodnie co powinienem zrobić ?

1. Nic i przesłać zdjęcia oraz oświadczenie za 2-3 tygodnie ?

2. Wypełnić jakiś wniosek z prośbą o przedłużenie okresu remontowego ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejS
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-11-2021
Wiadomość 3 z 4 (4 193 wyświetleń)

Re: Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipo...

Najlepiej, żebyś zdjęcia wysłał do nas tak szybko jak to możliwe. Zrobisz to w Moim ING, w szczegółach kredytu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 126 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy