Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipoteki

Dzien dobry,

Mam dwa pytania:

 

1)Rozliczenie inwestycji w tym wypadku byl branu kredy 25000 na remont. Co dokladnie tam zamiescic, jakis prosty kosztorys i zdjecia przed/po? Mozna to wyslac mailowo czy trzeba poczta/badz dostarczyc fizycznie

2)Odpis z ksiegi wieczystej, rozumiem, ze to trzeba dostarczyc fizycznie badz poczta prawda?

Odpowiedz
0 Lajków
Mihajasz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-06-2021
Wiadomość 1 z 4 (4 537 wyświetleń)

Re: Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipo...

Wszystkie dokumenty, zarówno odpis z księgi wieczystej jak i zdjęcia, możesz dostarczyć przez bankowość internetową. Taką opcję znajdziesz po wybraniu kredytu hipotecznego, a następnie opcji "wnioski". 
Jeśli kredyt brałeś na remont mieszkania, wystarczy, że wyślesz nam zdjęcia po zakończeniu inwestycji Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 489 wyświetleń)

Re: Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipo...

Witam.

Ja również oprócz kredytu hipotecznego, pożyczyłem od banku kilka złotych na remont.

W związku z tym mam pytanie odnośnie przekroczenia umownego czasu ponieważ dostałem smsa z banku o treści: "Zbliża się termin warunku umownego. Prosimy dostarczyć potwierdzenie zakończenia inwestycji i jej rozliczenie".

Gdy w tym przypadku remont przedłuży mi się o 2-3 tygodnie co powinienem zrobić ?

1. Nic i przesłać zdjęcia oraz oświadczenie za 2-3 tygodnie ?

2. Wypełnić jakiś wniosek z prośbą o przedłużenie okresu remontowego ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejS
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-11-2021
Wiadomość 3 z 4 (4 100 wyświetleń)

Re: Kredyt Hipoteczny - Rozliczenie inwestycji remont oraz odpis ksiegi wieczystej ze wpisem hipo...

Najlepiej, żebyś zdjęcia wysłał do nas tak szybko jak to możliwe. Zrobisz to w Moim ING, w szczegółach kredytu.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 033 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy