Odpowiedz

Ing wysyla zalaczniki na gmail

[ Edytowane ]
Chciałbym poinformować, że wiadomości od Państwa zawierające spakowane dokumenty (np. Umowy) zabezpieczone hasłem, które trafiają na skrzynki mailowe w Gmail'u nigdy nie dotrą. Proszę informować o tym klientów.

Informacje ze strony:

"Aby chronić użytkowników przed potencjalnymi wirusami i szkodliwym oprogramowaniem, Gmail nie zezwala na załączanie pewnych plików, w tym:

plików określonego typu, – także w postaci skompresowanej (np. plików .gz lub .bz2) lub umieszczonych w archiwum (np. plików .zip lub .tgz);
dokumentów ze złośliwymi makrami;
archiwów chronionych hasłem, których zawartość to również archiwum."
Odpowiedz
0 Lajków
dabjaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 537 wyświetleń)

Re: Ing wysyla zalaczniki na gmail

@dabjaro Dziękuję za wiadomość. Klienci otwierają u nas konta również przez skrzynkę w domenie Gmail i nie mają problemów z odebraniem od nas wiadomości wraz z umowami. Nie docierają do nas sygnały żeby takie wiadomości były blokowane przez Gmail'a. Jeśli nie dostałeś od nas takiej wiadomość, to zadzwoń do nas na numer 32 357 00 69 (infolinia jest czynna 24/7). Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 483 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy