Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Drugi kredyt hipoteczny na tą samą budowę.

Witam.

Posiadam kredyt hipoteczny w innym banku. Świadomie wziąłem mniejszy kredyt niż potrzebowałem z myślą, że jakoś to będzie. Banku przedstawiłem zaniżony kosztorys budowy o około 35% niż ma to miejsce w rzeczywistości. Do tej pory udało mi się rozliczyć dwie transze, jednak wiem, że z kolejnymi dwoma tak łatwo nie będzie.

Czy istnieje możliwość zaciągnięcia kolejnego kredytu w ING? Czy wycena domu w trakcie budowy przez rzeczoznawcę wniesie coś do sprawy?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
TChrzanowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 378 wyświetleń)

Re.: Drugi kredyt hipoteczny na tą samą budowę.

[ Edytowane ]

Możemy zaproponować kredyt budowlano-hipoteczny na spłatę kredytu w innym banku plus dobranie pieniędzy na dokończenie budowy 😊

Nie zabezpieczamy się jako drudzy na hipotece.

Maksymalna kwota kredytu to 80% wartości nieruchomości po wybudowaniu.

Wartość potwierdzamy na podstawie wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego z uwzględnieniem kosztorysu budowy.
Aby uzyskać więcej szczegółów proszę, skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 65.
Infolinia czynna jest:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-21:00,
  • w soboty od godziny 8:00-16:00.

Zachęcam do skorzystania 😉

 

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 308 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy