Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Gdzie pozostała liczba rat do spłaty

Witam,

Od jakiegoś czasu na moim koncie nie ma informacji jaka pozostała liczba rat do spłaty + brakuje kilku pozostałych pozycji (pozostały kapitał do spłaty, wysokość raty, itp). Niektóre informacje można znaleźć w harmonogramie, lecz nie wszystkie. W jaki sposób można to przywrócić?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
bartekxxx5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-12-2022
Wiadomość 1 z 4 (3 860 wyświetleń)

Re: Gdzie pozostała liczba rat do spłaty

Prosimy, skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 57 lub z czatem w Moim ING. Specjaliści hipoteczni są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00. Sprawdzimy to.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (3 785 wyświetleń)

Re: Gdzie pozostała liczba rat do spłaty

Przecież wszystkim zmienił się widok informacji wyświetlanych w sekcji Kredyt hipoteczny. Już niejedna osoba się z tego powodu wkurzyła. Teraz nagle będą Państwo sprawdzać?

czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
134
42
01-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (3 760 wyświetleń)

Re: Gdzie pozostała liczba rat do spłaty

Żeby było zabawnie - nie zmienił się ten widok dla kazdego kredytu. Mam jeden, stareńku, któremu zostały trzy razy (oczywiście nie tam były wzięte wakacje kredytowe), tam kwota najbliższej raty, wysokość odsetek i kwota pozostała do spłaty pozostały i są widoczne. W kredycie z wakacjami kredytowymi tych informacji nie ma.

weronika_nika
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
10
29-01-2021
Wiadomość 4 z 4 (3 721 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy