Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Druga transza kredytu hipotecznego

Witam,
Konczymy prace na ktore byla przeznaczona pierwsza transza kredytu. Z racji tego, ze sporo poza kredytem dokladalismy z wlasnej kieszeni zostalo nam jakies 6% kwoty pierwszej transzy. W kosztorysie mielismy kwote przeznaczona na stropy, schody, podesty i balustrady oraz druga na okna, bramy i drzwi. Z pierwszej nie mamy wykonanych schodow poniewaz beda spawane a nie lane, a z drugiej brakuje nam drzwi wejsciowych (mamy tylko takie budowlane) z uwagi na to zeby sie nie zniszczyly juz te wlasciwe. Tak samo np z elektryka, nie mamy jeszcze gniazdek i wlacznikow, bo wiadomo ze to przy wykanczaniu. Czy w tym wypadku bedziemy mieli problem z uzyskaniem 2 transzy?
Odpowiedz
0 Lajków
Zosienette
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 013 wyświetleń)

Re: Druga transza kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]

Proszę prześlij nam w Moim ING zdjęcia prac, które wykonaliście do tej pory. Zdjęcia możesz załączyć wybierając po zalogowaniu kolejno: Moje Finanse, kredyty, wybór kredytu, potwierdzenie warunków umownych. Decyzję o wypłacie kolejnej transzy podejmujemy indywidualnie.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 909 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy