Odpowiedz
Highlighted

Zdolnosc konsolidacja

Czy podczas liczenia zdolności kredyty które mają byś skonsolidowane są brane pod uwagę i uwzględnia się ich raty czy też oblicza się zdolność bez nich bo będą slacone kredytem konsolidacyjny i będzie tylko jedna nowa rata
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (837 wyświetleń)
Highlighted

Re: Zdolnosc konsolidacja

@Konto usunięte zaletą kredytu konsolidacyjnego jest fakt, że spłacane zobowiązania tym kredytem, nie wpływają na obliczaną zdolność kredytową. W związku z tym każdy kredyt, pożyczka, limit w koncie czy limit karty kredytowej skonsolidowany, nie jest brany pod uwagę w obliczanej zdolności. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MirosławP
Moderator
Moderator icon
452
130
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (811 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Karta Mastercard (nie pre-paid/wirtualna) mobilna podpięta pod konto główne.

Witam, czy ING planuje wprowadzić mobilną kartę Mastercard która będzie podpięta pod konto główne? Nie chodzi mi o kartę pre-paid czy też wirtualną. Taką kartę wprowadził mBank, jest ona podpięta pod

...

31-10-2020
Re: Brak uprawnień do obciążania rachunku

@baldekxd Na swoje konto powinieneś otrzymywać przelewy na swoje dane. W tej sprawie proszę, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub na naszej infolinii. 

31-10-2020
Bilety, parkometry w aplikacji mobilnej Moje ING

Witam, mam pytanie a mianowicie kiedy zostanie udostępniona możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej jak i opłacenia parkometrów w aplikacji Moje ING? Większość banków (PKOBP, Alior Bank, Millen

...

31-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy