Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Druga transza kredytu hipotecznego

Witam,
Konczymy prace na ktore byla przeznaczona pierwsza transza kredytu. Z racji tego, ze sporo poza kredytem dokladalismy z wlasnej kieszeni zostalo nam jakies 6% kwoty pierwszej transzy. W kosztorysie mielismy kwote przeznaczona na stropy, schody, podesty i balustrady oraz druga na okna, bramy i drzwi. Z pierwszej nie mamy wykonanych schodow poniewaz beda spawane a nie lane, a z drugiej brakuje nam drzwi wejsciowych (mamy tylko takie budowlane) z uwagi na to zeby sie nie zniszczyly juz te wlasciwe. Tak samo np z elektryka, nie mamy jeszcze gniazdek i wlacznikow, bo wiadomo ze to przy wykanczaniu. Czy w tym wypadku bedziemy mieli problem z uzyskaniem 2 transzy?
Odpowiedz
0 Lajków
Zosienette
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 022 wyświetleń)

Re: Druga transza kredytu hipotecznego

[ Edytowane ]

Proszę prześlij nam w Moim ING zdjęcia prac, które wykonaliście do tej pory. Zdjęcia możesz załączyć wybierając po zalogowaniu kolejno: Moje Finanse, kredyty, wybór kredytu, potwierdzenie warunków umownych. Decyzję o wypłacie kolejnej transzy podejmujemy indywidualnie.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 918 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy