Odpowiedz

Dokumenty do kredytu

Jeżeli posiadam konto w Ing od 10 lat, wpływy od jednego pracodawcy od 5 lat, żona też to jakie dokumenty do weryfikacji zdolności kredytowej przy kredycie hipotecznym będziemy potrzebować? Czy potrzebne jest zaświadczenie od pracodawcy? Czy w przypadku kiedy na konto Ing wynagrodzenie wpływa od kilku lat nie trzeba żadnych dokumentów od pracodawcy? I drugie pytanie jaki jest czas oczekwiwania od złożenia kompletu dokumentów na wydanie decyzji o przyznaniu kredytu?
Odpowiedz
0 Lajków
Czlowiek123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
2
24-06-2020
Wiadomość 1 z 7 (10 248 wyświetleń)

Re.: Dokumenty do kredytu

Wszystkie informacje zawarte są na stronie WWW banku:
https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/proces-i-dokumenty

 

Odpowiedz
0 Lajków
vanion
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
31
4
01-04-2020
Wiadomość 2 z 7 (10 188 wyświetleń)

Re: Dokumenty do kredytu

Czlowiek123, jeśli Wasze dochody wpływają regularnie na konto w naszym banku, nie powinniśmy prosić o żadne dodatkowe dokumenty w związku z waszym wynagrodzeniem i zatrudnieniem. Wystarczy tylko złożyć oświadczenie podczas składania wniosku. 

Decyzję kredytową podejmujemy do 21 dni od złożenia kompletu dokumentów wraz z operatem szacunkowym.  


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 7 (10 146 wyświetleń)

Re: Dokumenty do kredytu

Mam jeszcze pytanie jak wygląda teraz składanie wniosku o kredyt, czy odbywa się tylko przez internet czy jest możliwa wizyta w oddziale banku? Czy na wizytę w oddziale trzeba się wcześniej umówić?
Odpowiedz
0 Lajków
Czlowiek123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
2
24-06-2020
Wiadomość 4 z 7 (10 011 wyświetleń)

Re: Dokumenty do kredytu

Wniosek o kredyt hipoteczny możesz złożyć zdalnie- bez wychodzenia z domu lub w naszym oddziale.
Możesz umówić się z nami wcześniej na spotkanieEmotikon: Szczęśliwy
W tej sprawie zapraszam Cię do kontaktu z naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 65.
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty od 8:00 do 16:00 Emotikon: Szczęśliwy

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 5 z 7 (9 956 wyświetleń)

Re: Dokumenty do kredytu

Skoro są dość długie terminy oczekiwania na podpisanie umowy kredytowej, czy na dostarczenie dokumentów - tych potrzebnych po podpisaniu tj. akt notarialny, polisę ubezpieczeniową, trzeba się osobno umawiać w oddziale, czy można je dostarczyć w tzw. "wolnej chwili" bez potrzeby umawiania osobnego spotkania? 

Odpowiedz
0 Lajków
marg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-12-2020
Wiadomość 6 z 7 (8 375 wyświetleń)

Re: Dokumenty do kredytu

@marg, na pożniejsze wizyty w banku można się umawiać dowolnie w banku lub infolini, natomiast przy podpisaniu umowy do teczki dokumentówdostaniesz wizytówkę od pracownika i najlepiej z nim utrzymywać relacje, bo wiele to daje jeślichodzi o umawianie się na spotkania itd.

Natomiast z panelu kredytu hipotecznego na koncie ING możesz samodzielnie dostarczać dokunenty dot. kredytu i zewnętrznego ubezpieczenia.

Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 7 z 7 (8 273 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy