Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Za długo, ale pewnie były jakieś informacje w między czasie np. prośby o uzupełnienie wniosku? 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 51 z 106 (6 536 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

106 dni !!!! Ten bank zwariował ????
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 52 z 106 (6 501 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

 

@gandzia7

 

Musisz dopytać swojego opiekuna, bo to strasznie dziwne... Wiem, że wnioski rozpatrywane są indywidualnie, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale mój znajomy złożył kompletny wniosek na koniec maja a decyzja o przyznaniu kredytu była 23 lipca. 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 53 z 106 (6 428 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Oczywiście, ze dostarczałam, ponownie zaświadczenia o zarobkach, oświadczenia, że nie będziemy prowadzić działalności rolniczej, bo pierwsze zdążyły się przeterminować i to były jedyne dokumenty, które dodatkowo dostarczałam. Jestem ponoć na ostatnim etapie, dzisiaj napisałam do swojego doradcy, czy jest decyzja z ING, bo nie mam już dłużej siły czekać, a nawet zaczyna mnie to śmieszyć...... W między czasie złożyłam już wnioski do innych banków, a w tym tygodniu także zbieram się, by złożyć do PKO BP i do Aliora....... Natomiast muszę pogratulować ING długiego myślenia, trochę żałuję, że nie zrobiłam operatu szacunkowego we własnym zakresie, tylko zgodziłam się, aby ING wzięło swojego rzeczoznawcę, ale cóż...... cżłowiek się uczy całe życie i głupi umiera...Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
gandzia75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
3
04-08-2021
Wiadomość 54 z 106 (6 394 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

My własnie mamy swój operat, dzięki temu też nie płacimy każdemu bankowi z osobna za wycenę... Mam nadzieję, że u Pani już max jutro będzie decyzja! Bo przeciez przez tyle czasu to mozna zapomniec, że się składało tutaj wniosek o kredyt Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 55 z 106 (6 389 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

U mnie mija dziś 64 dzień roboczy od złożenia wniosku. Jeśli można chciałbym wiedzieć czemu dziś są wydawane decyzje z 13 sierpnia jak mi przeskoczyło na Podejmujemy Decyzje 11 sierpnia i nadal ani słowa ze strony banku. Mam nadzieje że nie zgubił ktoś mojego wniosku... ale to niestety tylko nadzieja.
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 56 z 106 (6 362 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Dziś z 16 wydają a ja dalej nie mam ....
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 57 z 106 (6 284 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Widocznie jesteśmy szczególnymi przypadkami...... Ja też nadal bez decyzji ostatecznej...... Wczoraj pisałam do swojego doradcy.... już nawet nie odpisuje, no bo co ma napisać....że nadal nic nie wiadomo?... Dzisiaj mija 107 dzień, liczyłam, ze decyzję dostanę np. z okazji 100 dnia i w dodatku 13-go w piątek, niestety nie doczekałam się..... Zatem czekam dalej i te oczekiwanie rozpatruję już w kategoriach rekordu..Emotikon: Szczęśliwy Życzę wytrwałości..Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
gandzia75
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
3
04-08-2021
Wiadomość 58 z 106 (6 280 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

A może napisać bezpośrednio do banku podając numer wniosku i screena z etapem, na którym obecnie jest wniosek? Bo po coś te czasy procesowe są, może warto zrobić też screen z dzisiejszej informacji o czasach procesowych i również załączyć?

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 59 z 106 (6 264 wyświetleń)

Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Proponuje złożyć wniosek w alternatywnym banku aby się nie rozczarować negatywnie. Posiadając kilka decyzji pozytywnych łatwo będzir można wybrać najlepszy wariant. Obecnie np BNP Paribas wydaje decyzje w 8 dni - warunki zbliżone to tych w ING.
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 60 z 106 (6 061 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy