Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas przyznania kredytu, 21 dni, problemy

Dzień dobry,

- 17.06 dnia złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny z kompletem dokumentów w oddziale banku (łącznie z operatem)
Od tego czasu
1. 19.06 Państwa rzeczoznawca bez otworzenia operatu stwierdził ze brakuje w nim oceny ryzyka na formatce ing - oczywiście ocena ryzyka znajdowała się w operacie
2. 26.06 musiałem ponownie przesyłać wybrane strony operatu ponieważ byly zle zeskanowane przez pracownika banku
3. 1.07 okazało się ze we wniosku brakowało kilku stron bo się nie załączyły w wersji elektronicznej. Musiałem ponownie dostarczyć dokumenty do oddziału banku.

Czy ze względu na powyższe może się wydłużyć czas oczekiwania na decyzje banku? W poniedziałek mija 21 dni od złożenia wniosku.

Dziękuję,
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
dabjaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-07-2019
Wiadomość 1 z 4 (3 593 wyświetleń)

Re: Czas przyznania kredytu, 21 dni, problemy

Dopytaj proszę o szczegóły i terminy u specjalisty hipotecznego, u którego składałeś wniosek.

Skontaktuj się proszę bezpośrednio z nim. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 579 wyświetleń)

Re: Czas przyznania kredytu, 21 dni, problemy

[ Edytowane ]
Kontaktowałem się ze specjalistą w tej sprawie i nie udało się uzyskać informacji z centrali.
Odpowiedz
0 Lajków
dabjaro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
05-07-2019
Wiadomość 3 z 4 (3 566 wyświetleń)

Re: Czas przyznania kredytu, 21 dni, problemy

Przykro mi, że nie uzyskałeś informacji podczas rozmowy ze specjalistą.
Pamiętaj, że czas oczekiwania - 21 dni - liczymy od momentu złożenia kompletu dokumentów. 
Jeśli dołączyłeś brakujące dokumenty 1 lipca, to od tego dnia liczymy ten czas. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (3 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy