Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

Dzień dobry,

 

Czy czas procesowania wniosku kredytowego w sytuacji, gdy oboje kredytobiorców jest zatrudnionych na umowę o pracę jest szybszy niż średni czas rozpatrzenia wniosku? Pod koniec roku rozmawiałem w jednym z oddziałów ING na temat oferty i pani specjalista powiedziała, że od stycznia 2021 miał wejść system, który przyspieszy obsługę wniosków dla wnioskodawców zatrudnionych na umowę o pracę nawet do jednego miesiąca, i jestem ciekaw, czy to faktycznie miało miejsce.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jjb313
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 502 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

@jjb313 tak, składając wniosek dla kredytobiorców posiadających umowę o pracę na czas nieokreślony, ten termin rozpatrzenia wniosku jest znacznie szybszy Emotikon: Szczęśliwy Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnych terminów. Szczegóły poznasz w trakcie składania wniosku.

 

 

****

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 437 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

Szybszy tak?
Wniosek z 10.04 dokumenty nadal na 2 etapie. Oboje jesteśmy zatrudnieni na UP czas nieokreślony.
Odpowiedz
0 Lajków
vck1000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
28-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 300 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

My składaliśmy wniosek na początku marca. Też mamy oboje umowe o pracę na czas nieokreślony 2 razy dosylalismy dokumenty uzupełniające już na 5 etapie procesu.. Znowu jak widać czekamy te 5-6dni, chociaż widziałam że teraz jest 6-8. Mam nadzieję że w nast tyg będzie już ostateczna odpowiedź. Więc nie wiem gdzie tu przyspieszenie..
Odpowiedz
0 Lajków
monika_deptula
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
2
27-04-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 250 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy