Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

Dzień dobry,

 

Czy czas procesowania wniosku kredytowego w sytuacji, gdy oboje kredytobiorców jest zatrudnionych na umowę o pracę jest szybszy niż średni czas rozpatrzenia wniosku? Pod koniec roku rozmawiałem w jednym z oddziałów ING na temat oferty i pani specjalista powiedziała, że od stycznia 2021 miał wejść system, który przyspieszy obsługę wniosków dla wnioskodawców zatrudnionych na umowę o pracę nawet do jednego miesiąca, i jestem ciekaw, czy to faktycznie miało miejsce.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jjb313
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 531 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

@jjb313 tak, składając wniosek dla kredytobiorców posiadających umowę o pracę na czas nieokreślony, ten termin rozpatrzenia wniosku jest znacznie szybszy Emotikon: Szczęśliwy Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnych terminów. Szczegóły poznasz w trakcie składania wniosku.

 

 

****

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 466 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

Szybszy tak?
Wniosek z 10.04 dokumenty nadal na 2 etapie. Oboje jesteśmy zatrudnieni na UP czas nieokreślony.
Odpowiedz
0 Lajków
vck1000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
28-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 329 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

My składaliśmy wniosek na początku marca. Też mamy oboje umowe o pracę na czas nieokreślony 2 razy dosylalismy dokumenty uzupełniające już na 5 etapie procesu.. Znowu jak widać czekamy te 5-6dni, chociaż widziałam że teraz jest 6-8. Mam nadzieję że w nast tyg będzie już ostateczna odpowiedź. Więc nie wiem gdzie tu przyspieszenie..
Odpowiedz
0 Lajków
monika_deptula
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
2
27-04-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 279 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy