Odpowiedz

Dostęp do drogi a kredyt hipoteczny

[ Edytowane ]

Dzień dobry,

 

jestem właścicielką działki, na której istnieją zabudowania, w tym dom jednorodzinny. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny na budowę kolejnego domu jednorodzinnego, ale od Doradcy dowiedziałam się, że mogą pojawić się problemy i lepiej byłoby dokonać podziału działki. Jest to możliwe, po podziale działka, na której budowany byłby dom, miałaby ok. 600 m2. Niestety w wyniku podziału działka straciłaby dostęp do drogi wojewódzkiej, miałaby jedynie dostęp do drogi, której klasa i kategoria zarządzania zostały określone w Raporcie o terenie jako "inna". W rzeczywistości jest to droga gruntowa, dość "zaniedbana", ale połączona z drogą wojewódzką i gminną. Czy jest szansa, że gdybym wystąpiła o kredyt na budowę domu na działce z takim dojazdem, otrzymałabym pozytywną decyzję?

 

Z góry dziękuję za pomoc! Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
karolina_brz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 008 wyświetleń)

Re: Dostęp do drogi a kredyt hipoteczny

Kredytu hipotecznego udzielamy na podstawie złożonych przez Ciebie dokumentów. Jednym z nich jest pozwolenie na budowę. W sytuacji kiedy takie pozwolenie będzie wydane przez starostwo, będziemy mogli na tej podstawie rozpatrzyć Twój wniosek. Zachęcamy do złożenia Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (940 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy