Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

Dzień dobry,

 

Czy czas procesowania wniosku kredytowego w sytuacji, gdy oboje kredytobiorców jest zatrudnionych na umowę o pracę jest szybszy niż średni czas rozpatrzenia wniosku? Pod koniec roku rozmawiałem w jednym z oddziałów ING na temat oferty i pani specjalista powiedziała, że od stycznia 2021 miał wejść system, który przyspieszy obsługę wniosków dla wnioskodawców zatrudnionych na umowę o pracę nawet do jednego miesiąca, i jestem ciekaw, czy to faktycznie miało miejsce.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
jjb313
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-05-2021
Wiadomość 1 z 4 (2 526 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

@jjb313 tak, składając wniosek dla kredytobiorców posiadających umowę o pracę na czas nieokreślony, ten termin rozpatrzenia wniosku jest znacznie szybszy Emotikon: Szczęśliwy Niestety nie jestem w stanie podać Ci dokładnych terminów. Szczegóły poznasz w trakcie składania wniosku.

 

 

****

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (2 461 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

Szybszy tak?
Wniosek z 10.04 dokumenty nadal na 2 etapie. Oboje jesteśmy zatrudnieni na UP czas nieokreślony.
Odpowiedz
0 Lajków
vck1000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
28-04-2021
Wiadomość 3 z 4 (2 324 wyświetleń)

Re: Czas procesowania wniosku kredytowego przy umowie o pracę na czas nieokreślony

My składaliśmy wniosek na początku marca. Też mamy oboje umowe o pracę na czas nieokreślony 2 razy dosylalismy dokumenty uzupełniające już na 5 etapie procesu.. Znowu jak widać czekamy te 5-6dni, chociaż widziałam że teraz jest 6-8. Mam nadzieję że w nast tyg będzie już ostateczna odpowiedź. Więc nie wiem gdzie tu przyspieszenie..
Odpowiedz
0 Lajków
monika_deptula
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
19
2
27-04-2021
Wiadomość 4 z 4 (2 274 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy