Odpowiedz

Re.: Czas oczekiwania

My też składaliśmy przez pośrednika. Ja myślę, że u nas się bardzo szybko zmieniło na punkt 5. Nie spodziewałam się, że już wczoraj się to stanie. Mam nadzieję, że teraz już tylko z górki, bo okropnie długo się to wszystko ciągnie, a liczę na ten bank.
Odpowiedz
0 Lajków
Demetria
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
22-06-2021
Wiadomość 11 z 29 (3 832 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Też przez pośrednika. Na punkt 5 przeskoczyło w piątek 09.07., a dodatkowe dokumenty o które prosili dosłane zostały we wtorek 07.07. Nadal czekamy... tez czas goni. Wniosek składany był 10 maja Emotikon: Smutny Doradca twierdzi, że w przyszłym tyg. powinna być decyzja.

Odpowiedz
0 Lajków
Mi1
Mi1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
30-06-2021
Wiadomość 12 z 29 (3 821 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

W moim przypadku wniosek skladany był 26 maja bez operatu ( do tej pory nie proszono mnie o żadne dodatkowe dokumenty co pewnie sie zmieni jak sądze) a wycena nieruchomości prowadzona jest już na pewno od 30 czerwca bo wlasnie wtedy dowiedziałem sie od sprzedającego o wizji lokalnej rzeczoznawcy na dzialce którą kupuję. Osobiscie jestem zdziwiony ze nadal mam widoczny w aplikacji punkt 2 Analiza dokumentów jak przecież już dawno jest prowadzona wycena. Dzwoniłem do mojego doradcy ale ten jest na urlopie i nie ma jak mi powiedziec o co come on. Czy ktos wie kiedy moge miec pkt 5 w takiej sytuacji bo to co sie dzieje w ING w kwestii czasu procesowania wniosku jest straszne. Moja koleżanka też brała ostatnio kredyt ale w PKO (wniosek składała 3 czerwca) a na jutro ma umówione podpisanie umowy głównej. Szkoda że pomimo dużej ilości wniosków (inne banki mają ją również) ING nie wyrabia a tak zachwalali szybkość procedur w oddziale przy skladaniu wniosku.
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 13 z 29 (3 814 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

[ Edytowane ]
Jeśli bank zlecił własną wycenę, to czy nie powinien Pan mieć pobranych na ten cel środków z konta? U mnie czasy zgodziły się z tym co ING podaje na stronce, nie wiem czy Pan zagląda, ale można sprawdzić daty "przeskakiwania" przez kolejne procesy. Nasz wniosek składany w maju, wraz z operatem, przeskoczył na analizę 27 maja, a decyzję wstępna (zgodnie z danymi na stronie) mieliśmy w minioną sobotę. My od razu składaliśmy z operatem, stąd pewnie szybki skok na punkt 5. Co do czasu, mnie też już cierpliwość została nagieta nieprawdopodobnie. Czas goni. Ale nasz doradca stawiał sprawę jasno, że tak to wygląda i że potrwa to kilka ładnych tygodni. Co prawda ten czas się faktycznie wydłużył o jakieś dwa tygodnie, niż zakładaliśmy. Mam wielką nadzieję, że do decyzji ostatecznej mamy już tylko kilka dni. Może ktoś podzieli się informacja ile czekał na ostateczna od momentu: podejmujemy decyzję.
Odpowiedz
0 Lajków
Demetria
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
22-06-2021
Wiadomość 14 z 29 (3 803 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Owszem dopero teraz zauwazyłem że pobrano oplate z mojego konta na zlecenie wyceny 6.07.2021 Emotikon: Szczęśliwy. Tylko nie wiem czemu mam dalej status na 2 ? A co do czau oczekiwania na ostateczna decyzje ta odpisal mi ktos wczesniej ze to jest 8-10 dni roboczych czyli znowu 2 tygodnie.
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 15 z 29 (3 787 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

A kiedy zmienił się Panu status na 2? Dziś decyzję wstępne dla wniosków, które przeskoczyły na 2 dnia 28 maja.
Odpowiedz
0 Lajków
Demetria
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
22-06-2021
Wiadomość 16 z 29 (3 777 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Na status 2 Analiza Dokumentów przeskoczyło mi 1 czerwca . Ale to dziwne bo mam wydaną wstępną pozytywną decyzje z 29 czerwca więc nie wiem jakim cudem mam dalej 2 status. Nie mowiąc nawet o wycenie która trwa już 10 dni roboczych licząc od wizji lokalnej o której wiem od sprzedajacego a nie wiem kiedy wpadło rzeczoznawcy zlecenie z banku bo to od tego czasu powinno sie liczyc czas na wykonanie wyceny. Więc jestem w totalnej kropce i odrazu po pracy jade do oddzialu wyjasnic cala sprawe bo jak tak mozna .
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 17 z 29 (3 771 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

A skąd miał Pan info o wstępnej? Przyszedł mail? Może od razu wydadzą ostateczna. Czasem się podobno tak zdarza. Jak się Pan dowie coś, proszę dać znać, jeśli można. Ciekawią mnie te procesy, są nieprzewidywalne.
Odpowiedz
0 Lajków
Demetria
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
22-06-2021
Wiadomość 18 z 29 (3 766 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

Oczywiście dam znać Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 19 z 29 (3 762 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania

W banku powiedziano mi że pracownik nie zmienił mojego statusu na 4 czyli wycene nieruchomosci przez zaniedbanie. Teraz już jest widoczny pkt 4 ale jak zapytalem sie kiedy bedzie operat szacunkowy to powiedziano mi że w tym tygodniu RACZEJ bedzie. Ehhh ja nie wiem jak to jest na stronie pisze 10 dni roboczych a do piatku bedzie 13 ( bo weekendy to nie są dni- to inny wymiar czasowy nieliczony do kalendarza). Nie wspominając o tym jak zapewniano mnie przy skladaniu wniosku w maju że decyzja główna bedzie jeszcze w czerwcu. Kpina. Już nawet nie pytalem o to kiedy decyzja bedzie bo napewno nawet nie w przyszlym tygodniu. Masakra. Nawet nie idzie nic zaplanowac np; wyjazdu bo trzeba czekac i czekac. Mialem ochote sie zapytac w oddziale co robił mój wniosek 28.06.2021 o godzinie 13:20 - pewnie leżał pomiędzy innymi ,,ważniejszymi wnioskami, więcej wartymi" bo jakby nie patrzec mam czystą prostą sytuacje ,wysoką zdolnosc kredytową, dzialka do wyceny nie ma żadnych defektów w histori- zwykład prosta dzialka na przedmiesciach, dokumenty poprawne i kompletne. To ja już nie wiem. Widocznie mam numerek 1200.
Odpowiedz
0 Lajków
Uyctcyvg
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
52
9
04-07-2021
Wiadomość 20 z 29 (3 696 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy