Odpowiedz

Decyzja ostateczna

Witam,

wniosek trafił do decyzji ostatecznej 04 maja, niestety do tej pory nie otrzymaliśmy decyzji chociaż nie było żadnych problemów z brakiem dokumentów.

W zestawieniach jest napisane ze 6-8 dni roboczych potrzebuje bank na podjęcie decyzji.

Termin, na który potrzebujemy decyzji upływa 17.05. Jaka jest szansa że bank poradzi sobie ze standardowym procesem zwykła sciezka poniżej 500tys.?

Bardzo liczę na informacje ze strony banku.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
MK97pro
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-05-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 006 wyświetleń)

Re: Decyzja ostateczna

Przez społeczność nie mamy dostępu do systemu, żeby sprawdzić Twój wniosek. Jeśli w poniedziałek nie otrzymasz żadnych informacji, skontaktuj się pilnie ze specjalistą, u którego kompletowałeś dokumenty. Sprawdzi to dla Ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
614
153
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (868 wyświetleń)

Re.: Decyzja ostateczna

@MK97pro udało Ci się temat zamknąć, dostałeś decyzję ostateczną? Mam dokładnie taką samą sytuację i powoli sznur z torby wygląda Smutny mężczyzna

Na Podejmujemy decyzję zmieniło się u mnie 14.07, natomiast Wynik analizy był 10.07 (sobota).

Odpowiedz
0 Lajków
conan
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-07-2021
Wiadomość 3 z 3 (324 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodatkowe dokumenty

Emilson przez Społeczność ING trudno jest nam odnieść się do tej sytuacji. Jeżeli wniosek składałeś przez pośrednika, poproś go o wyjaśnienie statusu. Jeżeli wnioskowałeś w naszym oddziale lub na info

...

04-08-2021
Re: Operat szacunkowy

Ehhh z uwagi na zalecania żony która wybrała ING jako bank mogący zaoferować najlepszą oferte kredytową postanowiłem zostać w banku jednak tylko i wyłącznie dzięki żonie... Gdyby nie ona nie siedział ...

04-08-2021
Re.: Czas między BIK a wynikiem wstępnej analizy

Myśmy mieli od razu, w senie tego samego dnia, ale to było kilka miesięcy temu. Samo sprawdzanie oznacza, że juz ktoś w końcu spojrzał na Twoje dokumenty Emotikon: Szczęśliwy

04-08-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy