Odpowiedz

Wydłużenie okresu budowlanego

Witam, mamy kredyt hipoteczny na budowę domu w ktorym określony jest 24miesieczny okres budowlany. Po mniej więcej roku zrezygnowaliśmy z karencji, aby spłacać już raty odsetkowo-kapitalowe. Czy w takiej sytuacji możliwe jest wydłużenie okresu budowlanego? Firma ma ponad pół roku opóźnienia, prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie i nie mamy szans wyrobić się w terminie z oddaniem domu.
Odpowiedz
0 Lajków
monia89p
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 052 wyświetleń)

Re: Wydłużenie okresu budowlanego

Niezależnie od tego, czy zrezygnowaliście z okresu karencji, czy też nie, możecie wydłużyć okres budowalny. Maksymalnie taka możliwość jest do 36 miesięcy. Wystarczy, że przyjdziecie do oddziału. Na miejscu podpiszecie odpowiedni aneks do umowy. Jednorazowy koszt aneksu to 200 zł. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 982 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy