Odpowiedz

Wydłużenie okresu budowlanego

Witam, mamy kredyt hipoteczny na budowę domu w ktorym określony jest 24miesieczny okres budowlany. Po mniej więcej roku zrezygnowaliśmy z karencji, aby spłacać już raty odsetkowo-kapitalowe. Czy w takiej sytuacji możliwe jest wydłużenie okresu budowlanego? Firma ma ponad pół roku opóźnienia, prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie i nie mamy szans wyrobić się w terminie z oddaniem domu.
Odpowiedz
0 Lajków
monia89p
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 992 wyświetleń)

Re: Wydłużenie okresu budowlanego

Niezależnie od tego, czy zrezygnowaliście z okresu karencji, czy też nie, możecie wydłużyć okres budowalny. Maksymalnie taka możliwość jest do 36 miesięcy. Wystarczy, że przyjdziecie do oddziału. Na miejscu podpiszecie odpowiedni aneks do umowy. Jednorazowy koszt aneksu to 200 zł. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 922 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy