Odpowiedz

Wydłużenie okresu budowlanego

Witam, mamy kredyt hipoteczny na budowę domu w ktorym określony jest 24miesieczny okres budowlany. Po mniej więcej roku zrezygnowaliśmy z karencji, aby spłacać już raty odsetkowo-kapitalowe. Czy w takiej sytuacji możliwe jest wydłużenie okresu budowlanego? Firma ma ponad pół roku opóźnienia, prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie i nie mamy szans wyrobić się w terminie z oddaniem domu.
Odpowiedz
0 Lajków
monia89p
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 830 wyświetleń)

Re: Wydłużenie okresu budowlanego

Niezależnie od tego, czy zrezygnowaliście z okresu karencji, czy też nie, możecie wydłużyć okres budowalny. Maksymalnie taka możliwość jest do 36 miesięcy. Wystarczy, że przyjdziecie do oddziału. Na miejscu podpiszecie odpowiedni aneks do umowy. Jednorazowy koszt aneksu to 200 zł. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 760 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wplatomat nie wplacil mi pieniedzy na konto

Wpłaciłam dziś koło 17 pieniądze w wplatomacie i nie znalazły się na moim koncie . Złożyłam reklamację mam potwierdzenie wpłaty, tylko ile to potrwa? To były pieniądze na zakup leków do zabiegu. Prosz...

12-06-2026
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te

...

12-06-2026
Re: Kredyt hipoteczny - absurdalne decyzje analityka

Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona

...

12-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy